Bedava internet

Turkcell Aylık 25 GB bedava internet

06 Eylül 2019
Turkcell Aylık 25 GB bedava internet

Turkcell Aylık 25 GB bedava internet, Salla kazan kampanyasıyla kazanılacak hediyelerden biridir. Salla kazan kampanyasını bir çok Turkcell abonesi hala kullanmıyor. Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılacağın kampanya sayesinde birbirinden farklı bir çok hediye kazanabilirsin.

Salla Kazan Turkcell Aylık 25 GB bedava internet

Bu hediye her katılana verilmez. O hafta müşterinin şansına tanımlanacak olan kampanya haklarından biri tanımlanacaktır. Eğer bu hediye tanımlanırsa aşağıdaki bilgiler geçerli olacaktır.

Aylık 25 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için Salla Kazan kampanyasına katılman gerekir.
  • Kampanya hakkı bazı abonelere tanımlanmaktadır.
  • Her hafta sizde salla kazan kampanyasına katılarak bu hediye ya da buna benzer hediyeler kazanabilirsin.

Yeni Kampanyalar

Mobil Operatörler ve İletişim

İletişim için günümüzde en aktif kullanılan telefondur. Sabit telefonlar genellikle kurum ve kuruluşlarda kullanılır oldu. Ailelerde hatlı telefon nerdeyse hiç kalmadı. Ailedeki her bireyde cep telefonu olduğundan hatlı sabit telefona ihtiyaç kalmamıştır. Cep telefonları mobil operatörlerden alınan hatlar ile işlevsellik kazanır. Hat olmadığı müddetçe telefonla yalnızca içinde yüklü bulunan birkaç basit oyunun oynanmasından başka bir şey yapılamaz. Ülkemizde birden fazla operatör hizmet vermektedir. Kişi operatörlerden birini seçer. O operatörden hat alırken tarife seçer. Tariflerin içeriğinde konuşma için dakika, kısa mesaj hakkı ve internet kullanım hakkı bulunur.

Her tarifenin dakikası, kısa mesaj ve internet kotası farklıdır. Farklılıklar göz önünde bulundurularak fiyatları da farklı farklıdır. Müşteri kullanım kapasitesine göre tarife seçer. Örneğin interneti çok fazla kullanan kişinin dakikası çok olan tarifeyi alması doğru olmayacaktır. Operatörler bazen kampanyalar düzenleyerek tarifelerde indirim yapmaktadır. Özellikle düzenli ödemesini yapan, uzun yıllardır müşterisi olan kullanıcılarını kaybetmemek için tarifelerde indirim yapabilmektedir. Kampanya ve indirimler yalnızca uzun zamandır abone olanlara değil bazen operatör değişikliği yapanlar için de geçerli olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.