Bedava internet

Turkcell Bedava internet Veren Mobil Uygulamalar

14 Eylül 2019
Turkcell Bedava internet Veren Mobil Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile hemen hemen her hafta bedava internet alabilirsiniz. Bir çok mobil hat abonesi en çok internet problemi yaşadığında uygulamaları kullanarak bedava internet alıyorlar. Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Çağımızda internet kullanımı artık yemek ve içmek gibi bir gereksinim haline geldi. Nasıl ki her evde internet, su ve doğal gaz aboneliği varsa bir internet aboneliği de bulunuyor. Ayrıca gsm operatörleri mevcut abonelerinin yararlanabilmesi için uygulamaları üzerinden hediye internet veriyor. Yapılan kampanyalar ile Turkcell müşterilerine bedava internet hizmeti sunuyor. Tarifenize ek internet paketi satın almadan kolay bir şekilde bedava internet alabilirsiniz. Turkcell’de sizlere bedava internet kazanacağınız bir çok uygulama bulunuyor. Turkcell kullanıyorsanız ve hediye internet kazanmak istiyorsanız buradaki kampanyaları kullanarak hediye alabilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell’de bedava internet veren uygulamaları kullanıp hemen hediye internet kazanabilirsin. 2019 yılında da bedava internet vermeye devam eden uygulamaları burada sizler için paylaştık. Özellikle BİP uygulaması ile faturalı ve faturasız aboneler hemen hemen her hafta bedava internet kazanıyorlar. Sürpriz Nokta kampanyası da bu fırsat içerisinde yer alıyor. Güncel kampanyalar ile Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2019 telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Fizy Uygulaması ile Bedava internet

Fizy uygulamasını telefonunuza yükleyip müzik dinledikçe kampanya karşılığında bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde maksimum 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması ile Salla Kazan Bedava İnternet

En çok internet veren kampanyalardan biri de salla kazan uygulamasıdır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Hesabım yani dijital operatör uygulamasının telefonunda yüklü olması gerekir. Her hafta salla kazan kampanyasına katılıp telefonunuzu sallayarak hediyeler kazanın. Bu kampanya ile internet kazanmak için en çok kullanılan yöntemdir. Verdiği günlük, haftalık ve aylık bedava internet paketlerini bir çok müşteri güncel bir şekilde kullanmakta.

Turkcell YAANİ Arama Motoru İle Bedava İnternet

Turkcell’in kendine ait arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasını yükleyen Turkcell aboneleri bedava internet kazanma şansını da yakalıyor. Bu uygulamayı kullanıp bedava internet kazanabileceksiniz. Arama motoru olarak Yaani uygulamasını kullanıp en az 20 arama gerçekleştirirseniz 1 GB internet kazanırsınız. Kazandığınız internet anında hattınıza yüklenmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ANDROİD ya da İOS cihazınızdan Yaani uygulamasını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Bedava internet kazandıran bir diğer uygulama ise GNÇ uygulamasıdır. Bu uygulama ile GNÇ kanalından “ÇATLAT” kampanyasına katılıp haftada 2 defa fırsatlardan yararlanabilirsiniz. GNÇ kanalına abone olan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilirler. Yani 25 yaş ve altında olan müşteriler GNÇ kanalına katılarak uygulama içindeki “ÇATLAT” bölümünden yumurtaları kırarak bedava internet kazanabilirler.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava internet

BİP uygulamasını kullanan aboneler zaten biliyorlar. Bu uygulama üzerinden bedava internet hakkına sahip olurlar. Uygulama içindeki bir çok kanala abone olarak hediye kazanabilirsin. Bu uygulama üzerinden HD görüntülü konuşmalar, sesli konuşma ve mesajlaşmalar da yapabilirsiniz. Uygulamayı ilk yüklediğinizde hediye 1 GB , mesajlaştıkça 1 gb ek internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanın

Bu uygulama ile Turkcell aboneleri Dergilik Uygulamasını ilk defa telefonlarına yükleyip, Dergilik uygulamasından DERGİ indirmeleri halinde bedava internet kazanırlar.

Turkcell Sim Bedava internet

Sim uygulamasını telefonuna yükleyerek kupon biriktiren müşteriler biriktirdikleri kupona göre bedava internet kazanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.