Bedava internet

Turkcell BiP, BiP Web Nasıl Kullanılır?

19 Ağustos 2019
Turkcell BiP, BiP Web Nasıl Kullanılır?

Turkcell BiP Web nasıl kullanılır bilmeyenler için detaylı bilgiler. Yapılan yeni güncelleme ile artık, BiP Web uygulaması bilgisayarınızdan yani masaüstünden bip uygulamasını kullanmanıza yardımcı olur. Bu sayede Whatsapp gibi BiP uygulamasını da bilgisayardan kullanabileceksiniz. BiP Web giriş işlemini nasıl yapacağınızı burada detaylı anlattık. WhatsApp’ın yerli ve milli rakibi olan bip uygulaması da milyonlarca kullanıcıya ulaştı.

Turkcell BiP Web nasıl kullanılır? Detaylı Anlatım

Bilgisayar başındayken BiP’ten mesajlaşmak artık çok daha kolay, BiP kullanıcıları bilgisayar başındayken ya da telefonları kapalı olduğunda bile internet tarayıcıları üzerinden kesintisiz olarak bip üzerinden sohbetlerine devam edebiliyor; dosya, fotoğraf ve video gönderebiliyorlar.

Turkcell BiP Web nasıl kullanılır?

1. İlk adım olarak olarak bilgisayarınızdan BiP Web’in hizmet verdiği sayfaya giriş yapmanız gerekir. Tarayıcınızı açın ve bu bağlantıdaki adrese giriş yapın.
2. Şimdi ise telefonunuza yüklü olan BiP uygulamasından Profil menüsünü açın ve BiP WEB seçeneğine giriş yapın.
3. Web sitede karşınıza çıkan QR kodu aktif olan telefon kamerasından hemen okutun.
3. BiP hesabınız bu sayede bilgisayarda da aktif hale gelecek.

BiP QR

Uygulamaya en son eklenen başka bir özellik ise BiP ile para gönderme olmuştu. Bu özelliği de aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsin.

  • Mesaj bölümünden TL ikonuna dokunun kredi kartınızı ya da Paycell Kartınızı sisteme tanımlayarak, kart seçimini yapın.
  • Göndereceğiniz para tutarını belirleyip, parayı transfer edin.
  • Eğer alıcı sizseniz ve Paycell Kartı’nız henüz yoksa, gelen para transfer bilgilendirmesi altındaki butona dokunarak sanal kartınızı oluşturabiliyorsunuz.

BiP uygulamasını Web’den daha rahat kullanmak için yukarıdaki talimatları yerine getirmeniz yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.