Bedava internet

Turkcell BiP Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

18 Temmuz 2019
Turkcell BiP Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

Turkcell Bip Bedava internet, 2018 yılında bir çok abonenin hediye internet kazanmasına aracı olan uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. İlerleyen zamanlar da da bir çok kampanya ile abonelerin kullanımını arttırmak için BiP uygulaması adından bir hayli söz ettireceğe benziyor. Mobil cihazınıza uygulamayı yükleyip giriş yaparak sizler de hemen turkcell bip bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.

BiP Uygulamasını Google Play Store ya da App Store’dan cihazınıza hemen yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra giriş yaptığınızda uygulama sizlere otomatik olarak bedava 1 gb internet hediye edecektir. Bu yöntemi bir kaç dakika içinde gerçekleştirip Turkcell bip bedava internet paketini alabilirsiniz. Size gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanacağınız bu paketi yurt içi işlemlerinde kullanabileceksiniz. Paket hakkında %80 ve %100 bilgilendirme mesajlarını dikkate alıp paket aşımı yapma durumunuzu ortadan kaldırın. En yeni hediye internet paketlerine sahip olmak için Turkcell bedava internet sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Bip Uygulaması 1 GB Bedava internet Kampanyası

Kampanyadan daha öncesinde yararlanan aboneler faydalanamaz. BiP uygulamasını ilk defa yükleyip giriş yapacak olan aboneler Turkcell Bip bedava internet paketinden faydalanabilirler. Hediye internet paketi genelde haftalık 1 GB olarak tanımlanmaktadır. Sizlerde gelecek olan mesajdan kaç günlük bir paket olduğunu görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.