Bedava internet

Turkcell Emocan Çocuk 5 GB Bedava internet Paketi

17 Temmuz 2019
Turkcell Emocan Çocuk 5 GB Bedava internet Paketi

Turkcell’in Emocan Çocuk Uygulaması 5GB Hediye kampanyasından faydalanıp çocuklarınızın daha temiz bir internet kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Kampanyadan faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilirler. Hediye olarak verilen gb hakkı sadece ilgili uygulamada geçerlidir. Turkcell Emocan Çocuk Uygulamasıyla çocuğunuzun telefonda geçireceği süreyi siz belirleyin. Uygulamayı cihazınıza yükleyin, abone olun, siz süre ve içerikleri ayarlayın, çocuğunuz Emocanlarla istediği gibi eğlenip zaman geçirsin. Uygulamayı denemesi bedava ayrıca uygulamada geçerli 5 GB internet hediye. Bu kampanya 01.01.2020 tarihine kadar geçerli. IOS ve Android işletim sistemli telefonlarınızda EMOCAN COCUK UYGULAMASInı yüklemiş aktif Turkcell aboneleri kullanabilirler.

Turkcell Emocan 5 GB Bedava internet Kampanyası

Kampanya ile Emocan Çocuk Uygulaması içinde geçerli aylık 5 GB internetten faydalanırsınız. Ücreti 3.99TL/Aydır. İlk ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya ile ilk ay 5 GB bedava internet sahibi olursunuz. Katıldığınız faydanın %80’ini kullandığınızda ve faydanız bitince SMS ile bilgilendirme yapılır.

Uygulamayı kullanabilmek için aşağıdaki özelliklere sahip bir cihaza sahip olmanız gerekir;

Android
· En az Android 6.0 versiyonlu cihazlar (telefon ve tablet) ve üstü
· Minimum 2GB RAM’li cihazlar

iOS
· En düşük iOS 10.3 
· Uyumlu cihazlar:
o iPhone 5s ve üstü tüm iphone’lar
o Tablet 
iPad PRO (Hepsi)
iPad 2018
iPad Air 2

Turkcell Emocan Çocuk 5 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

  • EMOCAN COCUK yazıp 2200’a göndererek faydalanabilirsiniz.
  • Nasıl İptal Edilir?: İptali için IPTAL EMOCAN COCUK yazıp 2200’a gönderilmesi gerekir. 

Kampanya ile alakalı daha fazla bilgiyi Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz. Emocan Çocuk uygulaması ile çocuklarınız emocanlar ile oyun oynayıp keyifli zaman geçirirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.