Bedava internet

Turkcell En çok internet olan 4 Tarife

10 Eylül 2019
Turkcell En çok internet olan 4 Tarife

Turkcell abonelerinin katılabileceği en çok internet bulunan 4 tarifeyi burada sizler için listeledik. Bu tarifelerden kendinize uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Listedeki paketler faturalı aboneler içindir

Ayrıca mevcut Turkcell aboneleri, Turkcell bedava internet sayfasında bulunan güncel kampanyalardan yararlanabilirler.

Bu listedeki tarifeler hakkında detaylı bilgiyi Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

25 GB – Platinum+ Süper Paketi

  • Platinum+ Süper Paketi 12,5 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB bulunmaktadır. Tarifeye taahhütlü giriş yaparsanız ikiye katlama kampanyası sayesinde 25 GB internet olarak kullanım yaparsınız.

Fiyatı: 149,90 TL.

30 GB – Platinum Black Plus Kampanyası

  • Platinum Black Plus Paketi 15 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir. Tarifeyi taahhütlü yani 12 ay kalma sözü verip kullanırsanız ikiye katlama kampanyası sayesinde 30 GB internet kullanabilirsiniz.

Tarife kapsamında verilen uygulamalarda geçerli hediye internet haklarını da kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 189,90 TL.

40 GB – Platinum Black Ekstra Paketi Kampanyası

Tarifeye taahhütlü giriş yaparsanız katlama kampanyası sayesinde 40 GB olarak internet kullanabilirsiniz. Platinum Black Ekstra Paketi 20 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir. Kampanya ile Platinum ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz.

Fiyatı: 229,90 TL.

50 GB – Platinum Black Süper Paketi

Tarifede normalde 25 GB internet bulunmakta. Fakat taahhütlü giriş yaparsanız kampanyalı olarak ikiye katlanır ve 12 ay 50 GB internet kullanabilirsiniz. Platinum Black Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 50 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 100SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir. Fiyatı: 349,90 TL.

İnternet Neden Bu Kadar Önemli?

İnternet doksanlı yıllardan sonra ülkemizde popüler olan ve ardından iki binli yıllarda ceplerimize giren harika bir teknolojidir. Pek işimizi kolaylıkla cep telefonlarımızdan halletme imkanı sunan internet doğru kullanıldığı zaman bir kurtarıcı olmaktadır. Faturaları ödemek, banka işlemlerini halletmek, dünyanın bir ucuna dosya göndermek ve pek çok bilgiye kısa zamanda ulaşmak internetin kullanıcılarına sunduğu sınırsız kolaylıklardan sadece bazılarıdır.

İnternetin cep telefonlarımızda olması için GSM şirketleri uygun ve bol internet seçeneği sunarak daha çok kullanım için kapı aralamaktadır. Müzik dinlemek, kitap okumak, gazete okumak, gündemi takip etmek, arkadaş bulmak, iş için kullanmak ve hatta evdeki bebeğimizi gözlemlemek için internet gerekmektedir.

İnternetin bu kadar önemli olmasının bir diğer nedeni de artık insanların her dakika her şeyden haberdar olma arzusudur. Basit işlemleri için bile internet cafelere veya masa üstü bilgisayarlara hapis olmak yerine cep telefonunuz ile çok daha kısa zamanda tüm işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli olarak yapabilmektesiniz. Mobil internet cep telefonlarının çektiği her yerde aktif olarak kullanıldığı için de tercih edilirliği artarak çok daha önemli bir hale gelebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet pekol dedi ki:

    Teşekkürler

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.