Bedava internet

Turkcell Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası

17 Ekim 2019
Turkcell Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası

Heniz evinizde fiber keyfini yaşamadıysanız Turkcell’in kampanyalı paketi sayesinde 3 ay ücretsiz kullanın. Turkcell Süperonline yaptığı kampanyalar ile birçok internet kullanıcısını bünyesine katmayı başardı. Ayrıca fiber konusunda da oldukça kaliteli hizmet veren Turkcell kampanyalarla son zamanda oldukça fazla gündeme geliyor. Bu yazımızda sizin için Turkcell evinizde fiber keyfi 3 ay ücretsiz kampanyası hakkında bilgiler paylaştık.

TURKCELL 3 AY SÜPERONLİNE BEDAVA İNTERNET

Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası İle ilk 3 ay ücret ödemeden kampanyadan faydalanabilirsiniz. Evinizde ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber Keyfi ilk 3 Ay size özel hediye.

Kampanya yeni fiber abonelerine 3 ay ücretsiz olarak verilir. Bu kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dahil ve kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca Turkcell aboneleri bu kampanyadan faydalandıkları süre boyunca Turkcell Platinum ayrıcalıklarından da yararlanırlar. Kampanya ile Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye verilir. Hediyeyi sadece paycell kullanıcıları alabilir.

TURKCELL FİBER İNTERNET PAKETLERİ

24 ay taahhütlü

HızAKK/KotaKampanya Fiyatı *
25 Mbps Süper PaketLimitsizİlk 3 ay ücretsiz , sonra 89,90TL
35 Mbps Platin PaketLimitsizİlk 3 ay ücretsiz , sonra 99,90TL
50 Mbps Platin PaketLimitsizİlk 3 ay ücretsiz , sonra 129,90TL
100 Mbps Platin PaketLimitsizİlk 3 ay ücretsiz , sonra 199,90TL

*Kampanya fiyatları aylıktır, tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti fiyata dahildir. 

Kampanya 12 Eylül 2019 – 01 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Daha sonrasında gelecek olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.

TURKCELL 3 AY SÜPERONLİNE KAMPANYASI NASIL YAPILIR

  • Turkcell Superonline müşteri temsilcisini arayın 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım yapabilirsin.

Aktivasyon 24 aylık taahhüdünüzle beraber ücretsiz sunulmaktadır. Kampanya iptal bedeline dahildir. Kurulum 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz olarak verilir. Kampanya iptal bedeline dahildir.

Kampanya dahilinde taahhüt sürenizce aynı kampanya altında satışı yapılan ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi halinde geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel satışa açık paket içerikleri ve ücretleri geçerli olur.

Bu kampanyadan faydalanacak olan aboneler bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi faturanıza yansıtılır.

Her ay faturanız kesilir ve ödemelerinizi aylık yaparsınız. Paket ücretli bir pakettir fakat yeni abonelere 3 ay ücretsiz kullanım imkanı verilir. Bu sayede 15 aylık kampanya yapmış olursunuz. Turkcell aboneleri bu paketten faydalandıklarında Platinum ayrıcalıklarına da sahip olurlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.