Bedava internet

Turkcell Faturalı Haftalık 2 GB internet

15 Eylül 2019
Turkcell Faturalı Haftalık 2 GB internet

Turkcell Faturalı Haftalık 2 GB internet, mevcut internetiniz bittiğinde hemen yardımınıza kavuşuyor. Faturalı hat kullanan Turkcell aboneleri bu interneti satın alarak aşım yapmaktan kurtuluyor.

Güncel kampanyalardan faydalanıp bedava gb almak için Turkcell bedava internet sayfasındaki fırsatlardan yararlanabilirsin.

Bildiğiniz gibi faturalı tarifede durma özelliği yoksa, herhangi bir paket bittiğinde kullanmaya devam ederseniz aşım yaparsınız. İnternetiniz bittiğinde, aşım yapmaktansa ek bir internet satın almanız daha avantajlı olacaktır. Çünkü aşım yapılırken internet tarife üzerinden ücretlendirilir ve bu da daha pahallı bir internet kullanmanıza yol açar.

Turkcell Faturalı Haftalık 2 GB internet Nasıl Yapılır?

Tüm bireysel Turkcell faturalı aboneler bu paketi satın alabilirler.

  • 2GB EK yazıp 2200’a mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internet üzerinden paketten faydalanabilirsiniz.
  • Paket 7 gün boyunca 2 gb internet kullanmanıza olanak sağlar.
  • Fiyatı: 29,90 TL’dir.

Nasıl İptal Ederim?

  • Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL 2GB EK yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Bonus Bilgi:

İnternet Geçekten Bir Gereksinim mi?

Gündelik hayatımızda cep telefonlarımızı elimizden düşürmüyoruz. Tam olarak bir teknoloji çağında yaşadığımız oldukça aşikar bir durumdur. Böyle bir çağda yaşarken internet gerçekten bir gereksinim mi ile alakalı verilebilecek farklı cevaplar bulunmaktadır. Aslında tam olarak sorulması gereken soru bu değildir. Ne kadar internet gerçekten gereksinim olarak bulunmalıdır? İnterneti gerçekten kendimizi eğlendirmek ve farklı faydalı şeyler için kullanabiliriz. Ancak bunun dışında bize hiçbir faydası bulunmayan oldukça boş şeyler içinde kullanırız. Bundan dolayı internet gerçekten gereksinim mi sorusunun cevabını hem evet hem hayır olarak verebiliriz.

İnternete yaşamış olduğumuz dönemden dolayı oldukça gereksinimin duyulmaktadır. Ancak bu interneti sınırlı bir halde gereksinim duyacak hale getirmemiz mümkündür. Boş zamanlarımızda eğlenceli şeyleri izlemek, kafamızı dağıtmak, gündemi takip etmek ya da bunun gibi amaçlar için internet  gereksinim olarak bulunmaktadır. Bunun haricinde sürekli olarak video izlemek ya da oyun oynamak için internet ne kadar büyük bir gereksinim olarak bulunur bu oldukça tartışmaya açılabilecek bir konudur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.