Bedava internet

Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin internet Paketi Kampanyası

10 Eylül 2019
Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin internet Paketi Kampanyası

Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası, İlk ay 100 Mbps hediye kazanmak istiyorsanız; Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası tam da size göre! Işık Hızında Fiber Kampanyalar söz konusu olduğunda bu paket mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. İlk 3 ay boyunca ücretsiz olarak platin paketlerden yararlanabileceğiz bu kampanyaya aylık 99,90 TL ödeyerek dahil olabilirsiniz. Siz de Turkcell Platium ayrıcalığıyla tanışmak istiyorsanız; hemen bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Şayet 15 ay kampanyada kalma sözü verecek olursanız; aşağıdaki ayrıcalıklı fiyatlar size sunulacaktır:

  • 35 Mbps Platin Paket Limitsiz​ İlk 3 ay ücretsiz, 12 ay 99,90TL
  • ​50 Mbps Platin Paket imitsiz​ İlk 3 ay ücretsiz, 12 ay 129,90TL
  • ​100 Mbps Platin Paket Limitsiz İlk 3 ay ücretsiz, 12 ay 199,90TL​

Üstelik bu paketlerden birisine dahil olduğunuz taktirde tüm vergiler ile birlikte 8 TL modem ücreti de bu fiyatlara dahil olacaktır.

Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyasının Ayrıntıları

Bu ayrıcalıklı kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafınca müşterilere sunulmaktadır. Kampanyaya dahil olan müşterilerin Turkcell Superonline Fiber İnternet avantajlarından yararlanmaları mümkün olmaktadır. Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası 15 ay süresince taahhütlü olan bir kampanya olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kampanyaya dahil olduğunuz ilk ay geçerli olacak 100 Mbps hızında Turkcell Turbo İndir Paketi tarafınıza tanımlanacak. 1 aylık süre tamamlandıktan sonra tarafınıza tamamlanan 100 Mbps hızındaki paketiniz iptal olarak; tabi olduğunuz paketin hızında hizmet almaya devam edersiniz. Şayet Paycell Kart kullanıcısıysanız Turkcell firması size özel 50 TL değerinde bir hediye tanımlamaktadır. Ayrıca şayet Turkcell mobil hat kullanıcısıysanız Turkcell Platinum ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz.

Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketlerin Avantajları

Birbirinden farklı avantajları içeriğinde barındıran Turkcell Fiber İnternet Kampanyaları çerçevesindeki modem cihazlarının tüm mülkiyetinin Turkcell Superonline firmasına ait olduğu bilinmektedir. Bu tarifeye tabi olduğunuzda Adil Kullanım Kotası’na tabi olmazsınız. Böylece gerçek manada sınırsız internet kullanma ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olduğunuzda ve taahhütte bulunduğunuzda kurum ücreti olarak karşınıza çıkacak olan 300 TL’yi ödemezsiniz. Yine 8 TL modem ücreti de kampanya kapsamında yer alan aylık ücretlere dahil olmaktadır. Turkcell Superonline firması tarafından sunulan 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler çerçevesindeki tüm kullanım hakları sadece bireysel kullanımlar için geçerli olmaktadır. Bireysel kullanım haricindeki tüm ticari amaçlar; Turkcell firmasına aboneliği iptal etme hakkı sunacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.