Bedava internet

Turkcell Fiber Avantaj internet Paketi Kampanyası

10 Eylül 2019
Turkcell Fiber Avantaj internet Paketi Kampanyası

Turkcell Fiber Avantaj internet Paketi Kampanyası. Işık hızında fiber kampanyaları kategorisi içerisinde yer alan Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası; ayda 59,90 TL ödeyerek üye olabileceğiniz bir pakete sahiptir. 12 ay taahhüt vererek dahil olabileceğiniz kampanyada ilk 3 ay 59,90 sonraki aylarda ise ayda 89,90 TL ödersiniz. Sınırsız internet sunan bu kampanyada 15 Mbps ​​ ​hıza da sahip olursunuz. Bu ayrıcalıklı kampanyanın fiyatlarına tüm vergiler dahil olduğu gibi 8 TL modem ücreti de bu aylık fiyatlara dahil olmaktadır. 25 Haziran 2019 tarihiyle 01 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olan Turkcell hızlı internet kampanyası çerçevesinde Superonline İletişim Hizmetlerinden hizmet alırsınız.

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası Superonline altyapısının bulunduğu şehirlerde sunulmaktadır. Kampanya hakkında tüm merak ettiklerinizi Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri iletişim numarası üzerinden edinmeniz mümkün olabilmektedir. Kampanyanın tarafınıza tanımlanmasının hemen ardından 1 ay süreyle geçerli olan 100 Mbps hızında Turbo İndir İnternet Paketi de tanımlanmaktadır. Şayet yeni müşteriyseniz; kurulum bedeli olarak tanımlanan 300 TL ve aktivasyon ücreti olarak tanımlanan 120 TL ücretlendirme taahhüt verdiğiniz için tarafınızdan alınmayacaktır.

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyasının Ayrıntıları

Kampanya kapsamında kullanacağınız modem cihazı Turkcell Superonline firmasının mülkiyetinde olmakla birlikte modem cihazlarının stoklarla sınırlı olduğu bilinmektedir. Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası sonlandırıldığı taktirde tarafınıza teslim edilmiş olan tüm parçaları eksiksiz olarak teslim etmek durumundasınız. Şayet arızalı ya da eksik şekilde parçaların teslim edilmesi söz konusu olursa Turkcell Superonline firmasının tarafınıza fatura çıkartacağını unutmayınız.

Turkcell Işık Hızında Kampanyalar kategorisi içerisinde yer alan Fiber Avantaj Kampanyası; Adik Kullanım Koşuları’na bağlı değildir. Şayet aboneliğinizi günü gelmeden sonlandıracak olursanız; o zamana kadar kullanmış olduğunuz tüm indirimlerle birlikte kurulum ücreti, aktivasyon ücreti ve diğer servis sağlayıcı bedellerini ödemek durumunda kalırsınız.  Buradaki tüm bedeller en son ayki faturanıza toplu bir şekilde yansıtılacaktır.

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyasına Yeni Gelen Müşteriler

Turkcell Superonline kampanyasına katılım sağlayan yeni müşterilere aylık fatura tutarları sadece SMS yoluyla iletilmektedir. Şayet faturanızın posta yoluyla da tarafınıza ulaşmasınız istiyorsanız; firmanın müşteri hizmetleri birimini arayarak talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Fiber Avantaj Kampanyasındaki avantajlardan yeni taşınacağınız adreste de yararlanmak istiyorsanız; 150 TL nakil ücretiyle karşılaşırsınız.

Kampanya kapsamında sunulan tüm ayrıcalıklar tamamıyla bireysel kullanıcılar için geçerli olduğu için kesinlikle bu avantajların ticari amaçlarla kullanılması söz konusu değildir. Bu şekilde bir kullanım durumunun tespit edilmesi durumunda Turkcell; abone sözleşmesini iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.