Bedava internet

Turkcell Fiber Eko Paketler internet Paketi

14 Eylül 2019
Turkcell Fiber Eko Paketler internet Paketi

İnternet, hayatımızın önemli bir parçasıdır. Merak ettiğimiz bir konuyu araştırmaktan banka işlemlerine kadar her işlemi yapabildiğimiz bir dünyadır. Kullanım amacına göre kullanılacak internet miktarı değişmektedir. Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası ile ışık hızında fiber internet ile yapmak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Kampanya fiyatları ayda 69,9 TL’den başlamaktadır. Eko paketler kampanyasını seçmeniz halinde ilk ay 100 Mbps internet hızı hediye verilmektedir. Bunların yanında çeşitli uygulamalar internet kotanızı harcamamaktadır. Fizy, TV+, BiP, Dergilik ve Lifebox uygulamalarını internetinizden girmeden rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası Şartları Nelerdir?

İnternet kampanyalarından Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyasıile internetin keyfini dilediğinizce çıkartabilirsiniz. Kampanya ile ilgili bazı şartlar bulunmaktadır. Bu kampanya 01 Ocak 2020 tarihine geçerlidir. Eko paketler kampanyası 12 ay taahhüt ile yapılmaktadır. Bu internet hizmetinden yararlanabilmeniz için bulunduğunuz şehirde Turkcell Superonline alt yapısı bulunması gerekmektedir. Süre dolmadan kampanyadan ayrılmanız halinde kullandığınız toplam indirimler ve iptal bedeli son faturanıza eklenmektedir.

Kampanyaya katılabilmek için resmi web siteleri ve Turkcell Superonline yetkili satış kanalları ile yapabilirsiniz. İnternet bağlantısının yapılıp aktivite edilmesi 100 Mpbs hızında internette aktif olmaktadır ve bir ay sonunda iptal olmaktadır.

Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası ile modem ücreti olarak vergiler dahil 8 TL alınmaktadır.  Eğer internetinizi nakil ettirmek isterseniz bunun içinde bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

İnternetin hızı bulunduğu yere ve internet yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Evde ya da iş yerinde kullanmak, bilgisayarınızın özelliklerine de bağlıdır. Kablolu bağlantı kullanmamız halinde internet paketinizi gerçek hızında kullanabilirsiniz.

Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası Ücretleri

Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası ile çeşitli paketler bulunmaktadır. İnternet hızı ve kotaya göre ücretlendirme değişmektedir.

25 Mbps internet hızı ve 50 GB kota paket aylık 69,9 TL’dir. Eğer daha hızlı bir internet istiyorsanız 50 Mpbs internet hızı ve 100 GB kota bulunan paketin ücreti 79,9 TL’dir. Daha da hızlı olan 100 Mpbs internet hızı ve 200 GB kota ile aylık 99,9 TL’dir. Kampanya ücretlerine modem ücreti dahil değildir.

Üç pakette de adil kullanım kotası uygulaması yoktur. Eko paketlerde kota aşımı olmamaktadır. Eğer aylık internet kotanızı doldurmuş iseniz gelecek aya kadar internetiniz durmaktadır. Bir sonraki faturaya aşım bedeli eklenmemektedir. İnternetinizin bitmesi halinde ek kotalar satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.