Bedava internet

Turkcell Fiber Esnek internet Paketi Kampanyası

16 Eylül 2019
Turkcell Fiber Esnek internet Paketi Kampanyası

Turkcell Fiber Esnek internet Paketi Kampanyası. Turkcell iletişim sektörüne yön veren oldukça güçlü bir firmadır. Düzenlediği tüm kampanyalar ile müşterilerini oldukça mutlu eden Turkcell fiber esnek paket kampanyası ile sınırsız internet dünyasının kapılarını açmanızı sağlamaktadır. Ülkemizde oldukça geniş fiber alt yapıya sahip olan firma hızı ile uçuracak bu kampanya ile müşterilerinin bir kez daha memnuniyetini kazanacaktır.

Mobil hattında yararlanabileceğin kampanyalar için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret et.

Kullanıcılar Turkcell fiber esnek paket ile 100 Mbps hıza kavuşurken bunun yanı sıra pek çok Turkcell uygulamasından da ücretsiz olarak faydalanacaklardır. Tüm hat kullanıcılarının kolaylıkla katılabileceği bu efsane kampanya ile internet artık sizin için bambaşka bir dünya olacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak istediğiniz zaman Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell resmi internet sitesi üzerinden tün işlemlerinizi kısa zaman içerisinde gerçekleştirebilirisiniz. Turkcell fiber esnek paket kampanyası kullanıcısı olduğunuz zaman modem kurulum, aktivasyon ve ekstra ücretleri ödemezsiniz. Turkcell kampanya kapsamında bunları ücretsiz yapmaktadır.

Turkcell Fiber Esnek Paket Kampanyası Hakkında

Kullanıcılar Turkcell fiber esnek paket kampanyası hakkında merak ettikleri her soruyu müşteri hizmetlerinden kolaylıkla öğrenebilmektedirler. Bu kampanya ile bu pakete üye olduğunuz zaman 12 ay kalma sözünüz ile esnek paket kampanyası ile aylık 25 GB kullanım hazır olarak paketinize tanımlanarak internet kurulumlarınız yapılmaktadır. Eğer kısa sürede bu Gb’lar biter ise hiç üzülmeyiniz işte esnek paketin tüm güzelliği burada devreye girmektedir. Sadece 10 TL karşılığında paketinizi kolaylıkla bir üst pakete geçire bilmektesiniz.

Kampanya 1 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Ancak fiber hızından hemen faydalanmak için acele etmelisiniz. Turkcell’in müşterilerine sunduğu pek çok uygulama kullanım hakkı bu kampanya ile size ücretsiz sağlanmaktadır. Hatta Turkcell fiber esnek paket kampanyası kapsamında olan internet GB’dan bir düşeme gerçekleşmeden tamamen ücretsizlik sağlanmaktadır.

Turkcell Fiber Esnek Paket Kampanyası Farkı

Turkcell ve Superonline alt yapısı ile fiber hızı doyasıya yaşayacaksınız. Turkcell kullanıcılarına sunduğu bazı hizmetleri yine ücretsiz sağlayacaktır. Üst paket seçeneğiniz her zaman bulunmaktadır. Yaklaşık olarak beş yüz TL tutan kurulum, modem ve aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Turkcell fiber esnek paket kampanyası tüm kullanıcıların interneti takılmadan ve son hızda deneyimlemesi için düzenlenmektedir. Turkcell dileyen kişilere bu kampanya ile sabit telefon hizmeti de sunmaktadır. Sadece 12 ay kalma sözünüz ile internetin sınırsız dünyasında sörf yapmaya başlayacaksınız. Müşteri hizmetleri ile görüşmenizin ardından en kısa zaman içerisinde kurulum yapılmaktadır. Böylece kurulum yapılır yapılmaz 100 Mbps hız internet deneyimini hemen yaşamaya başlayacaksınız. Çok daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerini aramayı unutmayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.