Bedava internet

Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası

17 Eylül 2019
Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası

Turkcell, en avantajlı kampanyaları ve tarifeleriyle günümüzde en çok tercih edilen operatörlerden biridir. Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası son dönemde dikkatleri üzerine çeken büyük avantajlara sahip kampanyalardandır. AKK olmadan internetten yemeyen uygulamalarla, ilk ay 100Mbps hızla internet erişimi sunan bu kampanyanın daha birçok ekstra hizmeti bulunmaktadır.

Fizy, TV+, BiP, lifebox ve dergilik uygulamalarının sınırsız kullanılabildiği kampanyada bu kullanımlar internetten yemediği için özgürce dolaşım yapılabilmektedir. Kampanya 12 ay taahhütlü olup Adil kullanım kotası olmadan sunulmaktadır. Ayrıca kampanyaya modem kullanım bedeli de dâhildir ve tüm kurulum işlemleri ücretsizdir. İlk ay için 100Mbps hız sağlanmaktadır.

Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet kullanıcıları yararlanabilmektedir. Ancak bu müşterilerin Turkcell Superonline tarafından verilen hediyeli cihaz kampanyalarından yararlanmıyor olmaları gerekmektedir. Farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan yararlanıyorsa Turkcell Superonline aboneliğini askıya almama koşulu ile Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası katılımına hak kazanılabilir.

Kampanya için taahhüt süresi 12 aydır. Aktivasyon 12 aylık taahhüt işlemi ile beraber ücretsiz olarak verilir. Kampanya iptal bedeline budahildir. Kampanya dahilinde tüm vergilerle birlikte 8 TL modem kullanım ücreti alınır. Bu ücret Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası fiyatları kısmında gösterilen tablonun toplam fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetinde olup abonelik sonunda modem geri teslim edilecektir. Aksi bir durum olduğunda taahhütnamede yer alan süreç uygulanacaktır.

Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası Sonlandırılırsa Ne Olur?

Abonelik taahhüt süresi dolmadan sonlandırılırsa o güne dek ana tarife ücretinden alınan tüm indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti ve diğer servis sağlayıcı indirimler sözleşme iptal tarihinden itibaren faturaya yansıtılır. Bu ücretler paket fiyatının taahhüt süresi bitişine kalan ay sayısıyla çarpılarak hesaplanır ve faturalandırılmayan toplam tutar ile karşılaştırılır. Düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak fatura edilir. Kampanya değişikliği yapmak isteyen müşteriler taahhüt süresi içinde bu kampanyadan geçişe uygun diğer kampanyalara ise geçiş yapabilmektedir.

Kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcıları iptali indiriminden yararlanmak mümkündür. İnternet hizmetinin diğer operatörlerden Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası için taşınması durumunda önceki internet servis sağlayıcısı tarafından müşteriye kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde geçerlidir. İnternet kurulumu sonrası en geç 90 gün içinde söz konusu bedelin faturasının iletilmesi gerekmektedir. Daha sonra indirimden diğer servis sağlayıcı indirimi adı altında yararlanılabilir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.