Bedava internet

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası

18 Eylül 2019
Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası

Turkcell ülkemizde hizmet veren büyük iletişim firmalarından biridir. Kullanıcıları için düzenlediği kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Turkcell fiber platin paketler kampanyası ile yine pek çok kişiyi bol internete kavuşturacaktır.

Turkcell’in düzenlediği bu kampanyadan tüm hat sahipleri kolaylıkla faydalanabilmektedir. Bu harika kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine ait olan numaralardan veya Turkcell resmi internet sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir ve gereken tüm detayları öğrenebilirler.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası Hakkında

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar Turkcell fiber platin paketler kampanyası hakkında bazı soruları merak etmektedirler. Bu kampanya kullanıcılara 12 ay kalma sözü ile sunulmaktadır. Kampanya kapsamında kurulumu yapılacak olan modem için ekstra bir ücret alımı yapılmamaktadır. Fiber hızı doyasıya yaşamanız adına ücretsiz faydalanacağınız pek çok özellik bulunmaktadır.

Turkcell firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği için Turkcell fiber platin paketler kampanyası kapsamındaki her müşterisi Turkcell’in platinum paketi kullanan müşterilerine sunmuş olduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanmaktadır.

Turkcell’den Paycell kullanıcıları için de bu kampanya için bir jest bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanan tüm Paycell kullanıcılarına farklı hediyeler sunulmaktadır.

Peki, Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası çok uzun sürecek mi? Aslında bu harika kampanya bu yılsonuna kadar geçerlidir. Doyasıya internet için biraz acele etmeniz gerekmektedir. Turkcell’in sunduğu bu sınırsız internet dünyasından, fiber hızdan ve süper hediyelerden faydalanmak için daha fazla neden bekleyesiniz ki.

Turkcell kullanıcılarından asla kurulum ücreti gibi ekstra ücretler talep etmemektedir. Modeminiz ve tüm kurulum işlemleriniz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası Farkı

Bu kampanyaya dahil olmak isteyenler Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası için farkı ilk araştırmalardan itibaren hemen görmektedir. Çünkü müşteri hizmetleri ile görüşmenizden sonra ülkemizin en büyük fiber ağına sahip olan firma olan Turkcell modem kurulumunuzu yapar yapmaz hızı karşısında şaşıracaksınız. İnternetin renkli dünyasında nasıl hızlı geçiş yaptığınıza canlılığa ve uygun fiyatları ile Turkcell neden bu sektörde lider anlamış olacaksınız. Üstelik Turkcell fiber platin paketler ilk üç ay ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Eğer ışık hızında olmak isterseniz Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası kesinlikle kaçırmamanız gereken bir kampanyadır. Aktivasyon, kurulum ve modem ücretleri toplamda beş yüz TL kadar tutarken Turkcell bunları size ücretsiz sağlamaktadır. Uygun fiyatları ile ve ekstra olarak hiçbir ödeme talep etmeyen bu harika kampanya ile internet dünyasında ışık hızında olacaksınız. Işık hızını deneyimlemek için bu kadar uygun bir kampanya varken neden daha fazla bekleyesiniz ki?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.