Bedava internet

Turkcell Fiber Süper Paket internet Paketi Kampanyası

15 Eylül 2019
Turkcell Fiber Süper Paket internet Paketi Kampanyası

Turkcell Superonline tarafından sunulan Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası ile AKK olmadan, internetten yemeyen uygulamalar ile ilk ay 100Mbps hızında internete katılmak mümkündür.

 • Fizy uygulaması ile müzik dinlemek,
 • TV+ ile film ve dizi izlemek,
 • BiP ile konuşup mesajlaşmak,
 • Lifebox ile anıları yüklemek,
 • Dergilik ile en iyi dergileri okumak mümkün. Üstelik tüm bunlar Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası ile internetten harcama yapmadan kullanılabilmekte.

Kampanyaya dahil olmak için 12 ay taahhüt sunulmakta ve kampanyada adil kullanım kotası bulunmamaktadır. Ayrıca kampanyada modem kullanım bedel ücreti fiyata dahildir ve tüm kurulum işlemleri ücretsizdir. Paycell Kartlılara özel Turkcell internet ve dijital uygulamalar için 50 TL değerinde hediye de bonus olarak verilmektedir.

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası Şartları Nelerdir?

 • Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası kullanıcısı olmak için mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet kullanıcıları, Turkcell Superonline tarafından sunulmuş hediye bir cihaz kampanyasından yararlanmıyor olmalıdır.
 • Kampanya 24 Aralık 2018 ve 01 Ocak 2020 tarihleri arasında katılıma açıktır.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri olan 0 532 532 00 00 numarası tuşlanarak ya da Turkcell internet siteleri üzerinden yetkili satış organlarından kampanyaya katılım yapılabilir.
 • Kurulum, 12 aylık taahhüt ile beraber ücretsiz sunulmaktadır. Kampanya iptal bedeline dâhildir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8TL modem kullanımı ücreti alınacaktır. Bu ücret kampanya fırsatları kısmında bulunan tabloda kampanya fiyatına dâhildir.
 • Kampanyada sunulan modem Turkcell Superonline mülkiyetinde olmakla birlikte abonelik sonunda geri teslim edilecektir. Teslim edilmediği durumlarda taahhütnamede bulunan süreç uygulanacaktır.
 • Taahhüt süresi devam ederken Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası kullanıcıları geçişe uygun olan mevcut kampanyalara geçiş yapabilmektedir.

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası İptali Halinde Ne Olur?

Kampanyaya katılan taahhütlü kullanıcıların iptal hakları bulunmaktadır ancak iptal durumunda kampanya kapsamında tanımlanan tüm indirimlerin geri ödemesi alınmaktadır. Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası müşterisi aboneliğini taahhüt öncesinde sonlandırırsa o ana kadar tarifeli ücret üzerinden almış olduğu indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, diğer servis sağlayıcıları indirimi gibi ücretlerin geri ödemesi alınmaktadır.

Tüm bu ödemeler hesaplanarak taahhüttün bitimine kalan süreye göre müşteriye fatura olarak yansıtılmaktadır. Taahhüt iptali ve ödenecek miktar değişken olduğundan konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle görüşmek ya da şubelerde tecrübeli çalışanlardan yardım almak tavsiye edilmektedir. Ayrıca kampanya kullanıcıları müşteri hizmetlerine danışarak belirli kampanyalar arasında geçiş yapabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.