Bedava internet

Turkcell Gaming Paketler 100 MB Hediye İnternet Kampanyası

09 Eylül 2019
Turkcell Gaming Paketler 100 MB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Gaming Paketler 100 MB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanabilirsiniz. Güncel kampanyalardan yararlanarak daha fazla hediye alabilmek için Turkcell bedava internet sayfasında yer alan güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız aboneler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Kimler Faydalanabilir?

  • Kampanyadan bireysel kurumsal, faturalı faturasız aktif Oyna, Oyna İzle, Turkcell Oyna ve Turkcell Oyna İzle paketlerindeki müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

  • Kampanyada paketli müşterilerimize otomatik olarak faydalanacaklardır. Her hangi bir ek işleme gerek yok.

Kampanya kapsamında Gaming Paketler’inde yer alan müşterilerimize aylık 100 MB her yöne geçerli internet hediye edilecektir. Kampanyadan bireysel kurumsal, faturalı faturasız aktif Oyna, Oyna İzle, Turkcell Oyna ve Turkcell Oyna İzle paketlerinde bulunan tüm müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Kampanya Hakkında

Kampanya kapsamında Gaming Paketler’inde yer alan müşterilerimize aylık 100 MB her yöne geçerli internet hediye edilecektir. Kampanyadan bireysel kurumsal, faturalı faturasız aktif Oyna, Oyna İzle, Turkcell Oyna ve Turkcell Oyna İzle paketlerinde bulunan tüm müşterilerimiz faydalanabilecektir. Oyna, Oyna İzle, Turkcell Oyna ve Turkcell Oyna İzle paketlerini ilk defa alan müşterilerimize kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki faturalı müşterilerimize her ay ücretsiz olarak her yöne geçerli aylık 100 MB; faturasız müşterilerimize her ay ücretsiz olarak her yöne 30 gün geçerli 100 MB internet hediye edilecektir.

Kampanya aktiflendiği andan itibaren bir ay boyunca geçerlidir ve paket üyeliği devam ettiği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Kampanya kapsamında kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra veya kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. Kampanya 30.05.2020 tarihinde sonlanacaktır.

Bonus Bilgi

Mobil internetin avantajları nelerdir

İnternet bugün her eve girecek kadar yaygınlaşmış olup pek çok şeyin yapılabildiği bir platform haline gelmiştir. Tıp alanından tarihe, alışverişten gezi rehberlerine kadar farklı yüzlerce konu hakkında işlem yapılabilmektedir. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte, gündelik hayatın belli başlı işleri de buradan hallediliyor. İnternet üzerinden para kazanmak da harcamak da mümkün olduğundan oldukça işlevseldir.

İnternetin faydalarını görmek için kararında kullanmak ve bilinçli olmakta da yarar vardır. İnsanlar en yararlı buluşları bile kendi niyetlerine göre kötüye kullanabilmektedir. Bu nedenle internet üzerinde geçirilen zamanın verimli olduğuna dikkat edilmelidir. Akıllı telefonlarla birlikte mobil internet de yaygınlaşmış ve GSM şirketleri internet paketi kampanyaları yapmaktadır. Mobil internet ihtiyaç anında anında internete ulaşım imkanı verdiğinden büyük bir avantaj sağlamaktadır.

İnternetin hayatımıza gitmemek üzere girdiği düşünülürse pek çok şeyde ona ihtiyaç duyuyoruz. Yabancı bir yerde yol bulmak için bile internete ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle de ev ağından uzaktayken mobil internet yardımıyla işler kolaylıkla halledilir. Bir bilgiye ihtiyaç duyulduğunda beklemeye gerek olmadan kısa sürede bilgiyi alarak kullanmayı kolaylaştırır. Mobil internet insanların çoğunda bir güven duygusu oluşturur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.