Bedava internet

Turkcell GNÇ 1 TL’ye 1 GB İnternet

03 Eylül 2019
Turkcell GNÇ 1 TL’ye 1 GB İnternet

Turkcell’den yok daha neler dedirten bir kampanya daha. Sadece GNÇ’lilerin katılacağı çatlat kampanyası ile kazanabileceğin haklardan biri de 1 TL’ye 1 GB internet kullanım hakkıdır.

1 TL’ye 1 GB İnternet kampanyasından yararlanmaya hak kazanan aboneler internet haklarını 1 gün boyunca kullanabilecekler. Bildiğiniz gibi ek internet paketleri neredeyse tarife fiyatına satılıyor. Turkcell ise yaptığı kampanyalar sayesinde müşterilerinin bedava internet kullanmasına olanak sağlıyor. Bir çok kişinin heyecanla katıldığı kampanyalardan biri de GNÇ çatlat kampanyası. Bu kampanya kapsamında abonelere çok farklı hediyeler veriliyor. Bu hediyelerin yanı sıra çok cazip fiyatlara sahip olabileceğin internet paketi teklifleri de yapılıyor.

GNÇ Çatlat 1 TL’ye 1 GB İnternet

25 yaş ve altına olan abonelere özel; bedava internet hakları kazanabileceğin Çatlat kampanyası ile bu hakka sahip olabilirsiniz. Turkcell daha önceden belirlediği kampanya haklarını müşterilerine sunmaktadır. Yani çatlat kampanyasına katılır katılamaz bu indirimli fırsat size kesinlikle çıkacak gibi bir durum söz konusu değil. Diğer bedava internet paketlerinden birini kazanabilirsin ya da indirimli paketlerden biri teklif edilebilir.

Turkcell 1 TL’ye 1 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Gnç çatlat kampanyasına katılan aboneler bu hak tanımlanır aboneler ise gelen hakkı sms ile yanıtladığı taktirde bu internete sahip olurlar. Tanımlanacak olan internet 24 saat geçerlidir. 24 saat sonunda paket hakkı otomatik olarak silinir.

1 TL’ye 1 GB İnternet İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır.
  • Gnç uygulaması üzerinden çatlat kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için yazının tamamını okumanız gerekir. Bu hediye ve buna benzer fırsatları Çatlat kampanyası ile kazanabileceğinin bilgisi bu sayfada paylaşıldı.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.