Bedava internet

Turkcell GNÇ Fırsat Paketleri – Tarifeleri

29 Eylül 2019
Turkcell GNÇ Fırsat Paketleri – Tarifeleri

Turkcell GNÇ Fırsat Paketleri – Tarifeleri 25 yaş ve altında olan abonelerin kullanabileceği tarifelerdir. Bu paketler gençlere özel olduğundan genelde internet hakları oldukça yüksek oluyor.

Bizlerde burada sizin için Gnç Fırsat tarifelerini listeledik. Paket içerik detayları da burada yer alıyor.

Turkcell GNÇ Fırsat Paketleri 2019

GNÇ Fırsat Paketi 25 yaş ve altına özel; her yöne 3GB, sosyal medyada geçerli 2GB internet ve daha fazlası GNÇ Fırsat Kampanyasında.
GNÇ Fırsat Midi Paketi 25 yaş ve altına özel; her yöne 6GB, sosyal medyada geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Fırsat Midi Kampanyasında.
GNÇ Fırsat Süper Paketi25 yaş ve altına özel; her yöne 10GB, sosyal medyada geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Fırsat Süper Kampanyasında.
GNÇ Fırsat Pro Paketi25 yaş ve altındakilere özel; her yöne 14GB, sosyal medyada geçerli 5GB internet ve daha fazlası GNÇ Fırsat Pro Kampanyasında.

Tarifeye taahhütlü gelindiğinde internet ikiye katlanır. Örnek GNÇ Fırsat tarifesinde 1.5 GB internet var, fakat taahhüt yaparsanız kampanya süresince 3 gb olarak kullanırsınız.

Yukarıdaki tarifelerden size uygun olanı seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil İnternet Hızlandırma

Mobil internet, wi-fi internet teknolojisinin aksine operatörün çektiği her yerde kullanılabilmektedir. Herhangi bir dış donanıma gerek kalmayan mobil internet, sanılanın aksine sadece cep telefonlarında değil, bilgisayar ve tabletlerde rahatlıkla kullanılabilecek kapasitedir. Hal böyle olunca, mobil internetin hızı da önem kazanmaktadır.

Mobil interneti hızlandırmak için kişisel olarak yapılabilecek bazı seçenekler mevcuttur. Kullanıcı kendi cep telefonundan önce hız ayarını kontrol ederek işe başlayabilir. Daha sonra telefonu kapatıp açmalı ve eğer bulunduğu konum, bağlı olduğu operatöre uzaksa yer değiştirmelidir. Telefonda var olan ancak kullanılmayan uygulamalar devre dışı bırakılarak, internetin yavaşlaması önlenmelidir.

Vpn ayarları kapatılmalı, veri kullanımı kontrol edilmeli ve gerekiyorsa ağ bağlantısı sıfırlanmalıdır. Böylece mobilin üzerinde bulunan gereksiz yükler kaldırılarak internetin hızlanması sağlanabilmektedir.

Bunun haricinde, 1991 yılında 2 Gb ile başlayan mobil internet kotası günümüzde 4,5 G’ye yükseltilmiştir. Bu uygulamadan faydalanarak yani dünyada hızla yayılan ve internette devrim niteliğinde olan, hızı ve kalitesi tartışılmayacak kadar önemli olan 4,5 G hızıyla internete bağlanmak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.