Bedava internet

Turkcell Haftalık 3 GB Bedava internet

13 Eylül 2019
Turkcell Haftalık 3 GB Bedava internet

Turkcell Haftalık 3 GB Bedava internet kampanyasından Salla Kazan hakkını kullanarak yararlanabilirsin. Salla Kazan kampanyası ile verilen haklardan biri de haftalık 3 GB internet hakkıdır.

Bildiğiniz gibi uzun süreden beri 4.5G uyumlu sim kartı olan abonelerin faydalanabildiği Salla Kazan kampanyası ile hediyeler veriliyor. Bu hediyeler arasında müşterilere 7 gün geçerli 3 GB internet kullanım hakkı da sunulmakta. Bu kullanım hakkı ile bir hafta boyunca istediğiniz uygulamada kullanımlar yapabilirsiniz. İnternet hakkı yurt içinde geçerli olacaktır. Bu paket ticari gelir elde etmek amacıyla da kullanılamaz. Ayrıca Salla Kazan kampanyasına katılırsanız kesinlikle bu hediye tanımlanacak diye bilgi aktarılamaz. Sadece Salla Kazan’a katıldığınızda bu hediyeyi de kazanabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Salla Kazan Turkcell Haftalık 3 GB Bedava internet

  • Salla Kazan kampanyasına katılabilmek için Dijital Operatör Uygulamasını telefonuna yükle.
  • Giriş Yap
    • Her hafta salla kazan kampanyasına katıl ve birbirinden faydalı hediyelerden birini kazan.
Haftalık 3 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Salla kazan kampanyası nasıl yapılır bilmiyorsan aşağıdaki video ile kolayca öğrenebilirsin.

  • 13 Eylül – 19 Eylül 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan müştelerimiz Salla Ağaç Olsun kampanyasına katkıda bulunacaklardır.

Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Dijital Operatör Uygulaması ile kalan kullanım haklarını ve paketinizi görüntüleyebilir, faturanızı inceleyip ödeyebilirsiniz. Sana özel cihaz, uygulama ve paket fırsatlarını inceleyip satın alabilirsiniz. Sabit internet ve hatlarınızı ekleyip buradan kolayca yönetebilirsin. Üstelik tüm taleplerinizi iletip kolayca bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda yapay zekalı Asistan’dan destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.