Bedava internet

Turkcell Haftalık 3 GB Instagram Bedava internet

04 Eylül 2019
Turkcell Haftalık 3 GB Instagram Bedava internet

Turkcell Salla Kazan 4.5G kampanyası ile bir çok hediye alabileceğinizi biliyorsunuz. Bu hediyelerden biri de Haftalık 3 GB Instagram paketidir. Bu paket sayesinde 1 hafta boyunca instagram uygulamasında geçerli 3 GB bedava internet hakkına sahip olursunuz.

Telefon üzerinden konuşma, mesajlaşma hizmeti veren mobil operatörlerin hizmetlerine son dönemlerde internette girmiştir. Bundan kısa süre önceye kadar sadece bilgisayarlar üzerinden kullanılan internet artık cep telefonlarıyla daha yoğun olarak kullanılmaktadır. Aslında mobil operatör hizmeti cep telefonu cihazı ile alakalı değildir. Haberleşme sistemini kapsayan genel bir ağdır. Bu ağın aktivite edilmesi için bir cihaza ihtiyaç vardır. O cihaz da cep telefonudur. Ülkemizde mobil operatörler 3G’yi aktif olarak kullandı. Artık dünya üzerinde gelişmiş ülkelerin kullandığı 4,5 G kullanılmaktadır.

Faturalı ve Faturasız Turkcell Kampanyaları

İletişimdeki hızın artışını göstermektedir. Mobil operatörler cep telefonlarında konuşma, mesajlaşma ve internet için özel paketler hazırlamaktadır. Hazırlanan tarifelerin içeriği birbirinden farklıdır. İçeriği farklı olduğundan dolayı fiyatları da farklılık gösterir. Tarifelerde limit aşımları yaşanabilmektedir. Limit aşımında ödenen miktarlar çok daha yüksek olduğundan faturalar kabarık gelebilir. Bunu önlemek için GSM operatöründen limit aşımını engellemek için bilgilendirme mesajı talebinde bulunulabilir. Limit aşımı yaşamamak için ayrıca kullanımın yoğun olduğu işlev daha yüksek alınabilir. Örneğin çok konuşan kişi dakikası fazla olan tarifeyi seçmelidir.

Haftalık 3 GB Instagram Bedava internet Nasıl Yapılır?

Salla kazan kampanyası ile kazanılan hediyelerden biridir. Bu hediyeyi direkt alamazsınız. Salla kazan kampanyasına katıldığınızda şansınıza bağlı olarak size tanımlanan paketlerden biridir.

  • Salla Kazan kampanyası ile bu ve buna benzer bir çok hediyeye sahip olursunuz.
  • Kampanya hakları kullanılmadığı taktirde geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir.

Daha Fazla Kampanya için

Turkcell gsm operatörüne ait daha fazla kampanya için;

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.