Bedava internet

Turkcell Haftalık 5 GB Bedava internet Kampanyası

11 Eylül 2019
Turkcell Haftalık 5 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan kampanyasını hemen hemen her abone kullanıyordur. Gsm operatörünün en fazla hediye verdiği kampanyalardan biridir. Kampanya sayesinde bir çok ücretsiz içeriğe sahip olma imkanınız var.

Kampanyaya katılan abonelere hediye dakikadan, bedava internete ve uygulamalarda geçeli fırsatlar sunulmakta. Herkese aynı hediye verilmez. Kampanyaya katılan aboneler daha önceden belirlenmiş hediyelerden birini kazanırlar. Kampanya kapsamında verilen hediyelerden biri de haftalık 5 GB cepten internet paketidir.

Salla Kazan Turkcell Haftalık 5 GB Bedava internet

  • Kampanyadan faydalanabilmek için 4.5G uyumlu sim kart ve cihaz sahibi olmanız gerekir.
  • Daha sonrasında Dijital Operatör uygulamasını cihazınıza yükleyin.
  • Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
  • Ardından Salla Kazan kampanyasına katılarak bu hediyelerden birini kazanabilirsiniz.

Herkese haftalık 5 GB internet tanımlanacak diye bir zorunluluk yok. Aylık 10 GB internet gibi hediyeleri de bu kampanya sayesinde kazanabilirsiniz.

Hızlı Yapılan Kampanyalar

Güncel kampanyaları görüntüleyip hemen katılmak için alt başlığı ziyaret edin.

Mobil İnternet Paketini Verimli Kullanma Yolları

İnternet kotanız eğer düşükse mobil paketiniz kısa bir sürede bitebilir ve aynı zamanda faturanız kabarık gelebilir. Mobil internet paketini daha verimli kullanabilmek için izleyebileceğiniz bazı yöntemler mevcuttur. Düşük kotalı bir mobil paketiniz varsa size gönderilen resim veya videoları otomatik indirme yapmasını kapatmalısınız. Bunu telefonunuzun ayarlar kısmında hemen yapabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz bazı zamanlarda uygulamalarınızı günceller. Bu güncelleme işlemlerini mobil veriniz açıkken yapmamak gerekir. İnternetin bulunduğu evlerde veya kafelerde güncelleştirme işlemini yapmalısınız. Yine uygulama indirme işlemlerini mobil veriden yapmamak gerekir. Yine düşük kotalı olan mobil paketlerden video veya film izlemek internetinizi çok çabuk bitirecektir.

Gsm operatörlerine ait yenilikler, haberler ve kampanyalardan bilgi almak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.