Bedava internet

Turkcell Haftalık Hafta İçi 5 GB Bedava internet

05 Eylül 2019
Turkcell Haftalık Hafta İçi 5 GB Bedava internet

Turkcell aboneleri salla kazan kampanyasına katıldığında kazanacağı hediyelerden biridir. Haftalık Hafta İçi 5 GB Bedava internet paketini kazanan aboneler hafta sonu dışında 5 gün bu paketi kullanabilirler.

Paket Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günü yapılacak olan internet kullanımlarını kapsamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri yapacağın internet kullanımı mevcut tarifen üzerinden kullanılır. Aktif bir internet paketin yoksa internet aşım ücretleri geçerlidir.

Turkcell Paketler ve internet Kullanımı

Mobil operatörler konuşmak ve mesajlaşmak için kullanılan iletişim hizmetleridir. Ülkemizde birden fazla mobil operatör bulunmaktadır. GSM operatör hizmetlerine internet de girdiğinden kullanım yoğunluğu daha fazla arttı. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan kişiler mobil operatörlerin internet paketleri yüksek olan tarifelerini tercih etmektedir. Çünkü sosyal medyada paylaşımda bulunmak, Youtube’den video izlemek, WhatsApp üzerinden konuşmak, yazışmak ve görüntülü konuşmak interneti çok hızlı tüketmektedir.

Hediye internet Kampanyaları

Hediye internet kampanyalarına aşağıdaki başlıktan ulaşabilirsin.

Gençler tarafından çok fazla kullanılan internet zamanla tarifedekinden daha fazla kullanılabiliyor. Limit aşımı olduğunda ise faturalar kabarık gelmeye başlıyor. Limit aşımı yaşamamak için operatörlerin bilgilendirme mesajları kullanılabilir. Bilgilendirme servisinin yanında fatura miktarı belirlenebilir. Limit aşımı olabilir fakat faturam 75 TL’yi geçmesin diyen biri müşteri hizmetlerini arayarak belirlediği limiti söylemelidir. Fatura müşterinin söylediği miktara geldiğinde kullanımda sınırlama getirilir. Bunları kullanmak istemeyenler sosyal medya kullanımının internet kotasından yemeyen tarifeler tercih edilebilir. Üniversiteleri gençler hedeflenerek uygulanan bu tarifede kişi bir miktar ödeyerek istediği kadar sosyal medya kullanabilir. Üstelik kullanımları internet limitinden düşmez.

Turkcell Haftalık Hafta İçi 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Haftalık Hafta İçi 5 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
  • Salla Kazan kampanyasına katılan bazı abonelere otomatik olarak tanımlanmaktadır.
  • Direkt bu hediyeyi almak için ek bir işlem bulunmamakta.
  • Bu ve buna benzer hediyeler için Salla Kazan bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.