Bedava internet

Turkcell Hat Hediyesi 3 ay 5 GB Bedava internet

07 Eylül 2019
Turkcell Hat Hediyesi 3 ay 5 GB Bedava internet

Turkcell Yeni Hat 5 gb bedava internet kampanyası. Kampanya kapsamında aboneler hat açılışını takip eden 30 gün içinde kampanyaya katılım sms’inin göndermeleri durumunda 3 ay 5 gb bedava internet kampanyasından da faydalanabilecekler.

GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti kampanyasından yararlanan Turkcell aboneleri faydalanabilir. 25 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 5 GB bedava internet kazanırlar.

Mobil İnternet

Modern internetin temeli 1980’lerde atılmış olup her gün gerçekleştirilen gelişmelerle birlikte, internet bugünkü halini almıştır. Türkiye’nin interneti ilk kez kullanma yılı 1993 olup ilk bağlantının hızı 64 Kbps idi. Daha sonrasında internet yavaş yavaş yaygınlaşarak evlere girmeye başladı. Servis sağlayıcıların çeşitlenmesiyle pek çok kişi internet kullanımına yöneldi. İlk yıllarda ağa erişmek amacıyla çevirmeli kullanımlar tercih edildi.

Bedava internet Listesi

İnternet hızı başlarda çok düşükken zamanla bu değişmiş ve gelişen teknolojiyle birlikte internet yalnızca bilgisayarlara özgü bir ürün olmaktan çıkmıştır. GSM teknolojisi ile bir yıl sonra tanıştı ülkemiz. Bu şekilde verilen hizmetin çeşitliliği de artmış oluyordu. 2000’li yıllara gelindiğinde ADSL teknolojisi kullanılmaya başlanmış ve internet hızlanmıştı. Telefonların gelişmeye başlanması ve daha fonksiyonel olmalarıyla birlikte internet ve mobil teknoloji birleştirilmeye başlandı.

Günümüzde hemen hemen herkesin akıllı telefonu bulunmaktadır. Bu telefonlar aracılığıyla internete bağlanmak çok kolaydır. Özellikle kablosuz internet için çok fonksiyonlu bir telefon oldukça iş görmektedir. Mobil cihazlardaki internet de zamanla değişmiş, gelişmiştir. 3G, 4,5G gibi teknolojiler daha kaliteli ve hızlı bağlantıyı sağlamaktadır.

Turkcell Yeni Hat 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Kampanyadan sadece yeni hat alan aboneler faydalanabilir.
  • Faturasız aboneler içindir.
  • Kampanyaya katılmak için HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200‘a göndermeniz gerekir.
  • Sonrasında 90 gün içinde 25 TL paket ya da kontör yüklemeniz halinde 5 GB bedava internet kazanırsınız.
  • Hediye internet her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.

Bu ve buna benzer güncel kampanyalardan faydalanabilmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.