Bedava internet

Turkcell Hayal Ortağım Uygulaması

17 Eylül 2019
Turkcell Hayal Ortağım Uygulaması

Turkcell bir çok uygulama ile müşterilerine hizmet veriyor. Bunlardan biri de Turkcell Hayal Ortağım Uygulaması’dır. Bu uygulama ile görme engelliler için bir çok olanak sağlanıyor. HO uygulamasını Google Play ve App Store uygulamasından ücretsiz telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Hayal Ortağım Görme engellilerin hayallerine ortak oluyor. Hayal ortağım uygulaması ile Görme engellilerin hayallerine Turkcell’de ortak oluyor.

Görme Engelliler sosyal hayata aktif katılıyor

Hayal Ortağım ile vizyon filmleri sesli betimlemeli takip edilebiliyor, toplu yaşam alanlarında navigasyon hizmeti alınabiliyor.

Görme Engelliler binlerce kitabı sesli dinleyebiliyor

Hayal Ortağım ile güncel haberler ve köşe yazıları takip edilebiliyor; yüzlerce sesli kitap, eğitim ve dergi dinlenebiliyor.

Görme Engelliler Turkcell’in eğlence ve bilgi servislerine hızlıca ulaşıyor

Kullanıcılar hava durumu, döviz kuru ve astroloji servislerine anında ulaşabiliyorlar.

Turkcell Hayal Ortağım Nedir?

Güncel haberleri, köşe yazarlarını takip edebildiğiniz, yüzlerce sesli kitaba, dergiye ve eğitime ulaşabildiğiniz, hava durumu, döviz kurları, astroloji gibi bilgi, eğlence ve navigasyon hizmetlerinden yararlanabildiğiniz ücretsiz Turkcell Hayal Ortağım’a ulaşmak için 8020’yi tuşlamanız, IOS & Android uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz, veya www.hayalortagim.com adresine girmeniz yeterli.

Bonus Bilgi;

İnternetten Banka İşleri Halledilebilir mi?

Bankada saatler süren işlemler, beklenen sıralar, ertesi güne kalan işlemler internet sayesinde artık zaman almadan kolay bir şekilde internetten halledilebiliyor. İnternet sayesinde birçok mobil uygulama yükleyerek ya da yüklemeden direk bankanın kendi internet sayfasından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan, yoldan, yol parası gibi ekstra harcamalardan internet sayesinde kurtulabilirsiniz. Para yatırma ve gönderme işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde şubeye gitmeden halledebilirsiniz. Yanınızda para taşıyarak riske girmek zorunda kalmazsınız böylelikle ya da yolda zaman kaybetmezsiniz.

Zamandan tasarruf sağlayan internet iş yerleri için büyük kolaylık sağlamıştır. Büyük paralar taşıma, yatırma işlemleri ve bu sırada yaşanabilecek riskler ortadan kalkmıştır. Her türlü finansal işler internetten halledilebilir durumdadır şu an. Dilediğiniz zaman internetten para durumunuza bakabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Sıra bekleme olayını ortadan kaldıran internet ve uygulamaları sayesinde birçok mağduriyet ortadan kalkıyor. Zamanla yarışılan günümüzde internetin varlığı ile tek bir tıkla halledilen işlemler sayesinde hızınıza hız katıyor. İnternetten faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Fatura geldiydi gelmediydi diye düşünmenize gerek kalmadan.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.