Bedava internet

Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası 2019

21 Temmuz 2019
Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası 2019

Bu kampanya ile Turkcell hazır kart yani faturasız müşteriler Katlanan internet kampanyası sayesinde 2019’da internetini ikiye katlıyorlar.

Turkcell aboneleri 9 ağustos 2019 tarihine kadar, sadece 10 TL karşılığında Hazır Kart sahipleri internet paketlerini ikiye katlıyorlar. Resmi sayfada yayınlanan bu kampanya bir çok kişi tarafından dikkat çekmese de oldukça önemli bir fırsat. Bu kampanya sayesinde çok uygun bir fiyata tarife bitim gününe kadar mevcut internet paketini 2x katlaya bilirsiniz. Aktif hattı olan Turkcell Bireysel ön ödemeli ses veya data hattına sahibi olan aboneler kampanyadan yararlanabilir.

Müşterilerin kampanyayı yapabilmesi için ücretli, internet içeren bir tarifeyi aktif kullanıyor olması gerekir. 10 TL karşılığında kampanya katılımı yaptıkları anda o sırada aktif olan internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası hattına tanımlanır. Güncel kampanyalar ile bedava internet almak için Turkcell kategorisini ziyaret edin.

Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası
Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? Turkcell 2019

Kampanyaya Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, turkcell.com.tr, Dijital Operatör uygulaması ve SMS yöntemleri ile katılabilirsiniz. İnternet paketinin hattınıza tanımlandığı ile ilgili bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanabilirsiniz. Aktif tarife kullanmayan aboneler kampanyadan yararlanamazlar. Verilen haklar sadece yurt içinde geçerlidir.

  • Aynı paket birden fazla defa katlanamaz, bir paket için kullanım süresi içerisinde sadece bir kez katlama işlemi bulunmaktadır.
  • Kampanya ile satışı yapılarak sunulan internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde, verilen kampanya faydası da iptal olur.
  • Kullanılmayan haklar otomatik silinir.
  • Bu kampanya 09 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerli.

– Kampanya dâhilindeki faydaların %80 ve %100 kullanımları bittiğinde bilgilendirmesi yapılacak mı?

Evet, bilgilendirme yapılmaktadır.

İnternet paketlerinin bu denli pahalı olduğu dönemde katılmanızı önerebileceğimiz bir kampanyadır. Daha fazla bilgi ve detay için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Güzel Kız dedi ki:

    2 Kat internet kim istemez ki. Benimli kontörlü hat bende istiyorum.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.