Bedava internet

Turkcell Hediyeli Oyun 1 GB Bedava internet

20 Ağustos 2019
Turkcell Hediyeli Oyun 1 GB Bedava internet

Turkcell’de oyun oynayarak 50 TL’ye kadar hediye çekleri, dakika/internet/SMS paketleri kazanabilirsin. Üstelik haftalık 1 GB internet paketi de hediye.

Hem oyun oynamak, hemde oyun oynarken kazanmak istiyorsan Hediyeli Oyun servisi tam sana göre. Bu servis ücretli bir servistir. Haftalık abone olabileceğiniz servisin ücreti haftalık 7 TL’dir. Hediyeli Oyun Html 5 destekli telefonlarda oynanabilen oyunların bulunduğu, Turkcell aylık abonelikli oyun servisidir. Bu kampanyadan sadece kayıtlı olan üyeler oyun oynayabilirler. Oyunların her birinden aynı hafta içinde kazanılan en yüksek puan abonenin bakiyesine yazılır. Oyunları tekrar tekrar oynayarak rekorunuzu geliştirebilir ve puanınızı yükseltebilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Oyun

Her hafta aboneliğiniz yenilenirse hesabınıza 5.000 puan eklenir. Nasıl abone olabilirim? Hediyelioyun.com sayfası üzerinden aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Ardından oyunları oynamaya ve puanlarınız toplamaya hemen başlayın.

  • Haftalık 1 adet paket alınabilir, ayrıca kazanılan puanlarla büyük ödülleri kazanma hakkı elde edilir.

Aboneliğinizi ilk yaptığınızda haftalık 1 gb bedava internet kazanırsınız. Abonelik yapan kullanıcıdan haftalık 7 TL çekilemezse, katalogdan ödül alamaz.

Kazandığınız internet bütün uygulamalarda geçerlidir ve kullanım için saat sınırlaması yoktur. Abonelik iptal edilmediği sürece her dönem tekrar eder.

Turkcell Hediyeli Oyun Nasıl İptal Edilir?

IPTAL OYNA yazıp 4052’ye mesaj atarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Hediyeli Oyun

Telefonunuzdan hediyelioyun.com adresindeki oyunları oynayıp puanları toplayın ve puanlarınızla her hafta katalogdan dakika/MB ya da SMS paketleri ödüllerinden istediğiniz birini kazanın.

Bu kampanya ücretli de olsa oyun servisinden bedava internet kazanıldığı için paylaşıldı. Bu servise turkcell.com.tr‘den de ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.