Bedava internet

Turkcell ile Haftalık 1 GB Bedava internet Kazanın

10 Ekim 2019
Turkcell ile Haftalık 1 GB Bedava internet Kazanın

Turkcell ile Haftalık 1 GB Bedava internet kazanın. Salla kazan kampanyası ile Youtube, İnstagram ve buna benzer sosyal medya uygulamalarında geçerli hediye kazanabilirsiniz. Ayrıca bütün uygulamalarda kullanabileceğiniz bedava internet fırsatlarından da faydalanabilirsin.

Bir çok kişi salla kazan kampanyasını bilse de katılmayı genelde unutuyor. Daha sonrasında internet hakkı bitiğinde ise ek internet almak zorunda kalıyorlar.

Turkcell Salla Kazan ile Haftalık 1 GB Bedava internet Kazmak

  • 4.5G uyumlu sim kartı olan Turkcell aboneleri Salla Kazan kampanyasına katılabilirler.
  • Kampanyaya katılmanız halinde kazanabileceğiniz hediyeler arasında haftalık 1 GB internet hakkı da bulunmaktadır.
  • Bu hediyeye benzer BiP ve benzeri Turkcell uygulamaları için de hediyeler kazanabilirsiniz.
  • Salla kazan kampanyasına katılmak ücretsizdir.

2019 Yılında Turkcell’in en fazla hediye dağıtan uygulaması olan Salla Kazan kampanyasını siz de her hafta kullanın. Bu sayede çok basit bir işlem sonucunda hediye internet alabilirsiniz.

Hediyenizi size gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz.

İnternette Yapılabilecek Şeyler

İnternet, insanlara pek çok farklı alanda hizmet sunumu sağlamaktadır. Bu bağlamda internet erişimleri neticesinde artık hemen her şey yapılabilmektedir. İnternet denince akla ilk olarak araştırma yapmak gelmektedir. Ancak internet sadece araştırmalar üzerine kurulmuş bir ağ değildir. İnsanlar internetten oyun oynamaktan yeni insanlarla tanışmaya kadar her şeyi yapabilmektedir. Üstelik artık devlet dairelerindeki işlemler için randevular internet üzerinden alınmaktadır. Aynı randevu sistemi hem devlet hastaneleri hem de özel hastaneler için internete taşınmıştır. Bu durum ise internetten yapılabilecek şeylerin insanların hayatlarını koflaştırmasına yardımcı olmaktadır.

İnternette Kültürel Aktiviteler

İnternet denizi içerisinde kültürel aktivitelere erişim de sağlanabilmektedir. öncelikle hangi konserin ne zaman nerede yapılacağı online olarak öğrenilebilmektedir. İnternette neler yapılır sorusunun kültür bakımından tek yanıtı aktivitelerin yer ve zamanını öğrenmek de değildir. Çünkü bu tip aktivitelerin bilet satışları internetten gerçekleştirilmektedir. Üstelik artık internet televizyon kanalları da bulunmaktadır. Böylelikle sinema kültürü ile alakalı olanlar internet aracılığı ile merak ettikleri dizi ve filmleri ücretsiz şekilde seyredebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.