Bedava internet

Turkcell Kamu+ Mega Fırsat Paketi, Tarifesi

25 Şubat 2020
Turkcell Kamu+ Mega Fırsat Paketi, Tarifesi

Turkcell, Kamu Mega Fırsat tarifesi ile yıllık katlama kampanyası dahilindeki aboneler 16 GB cepten internet kullanıyorlar. Kamu’da çalışan Turkcell abonelerine özel zengin içerikli Kamu+ Mega Fırsat Paketi ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini sizde yaşayın. Tarifeye taahüt vermeden giriş yaparsanız yine aynı ücreti ödersiniz fakat internet içeriği 8 GB olacak şekilde kullanırsınız.

Katlama kampanyası ile 1 yıl kalma sözü verdiğinizde mevcut tarifenizin interneti ikiye katlanır.

Kamu+ Mega Fırsat tarifesiyle paketinizde bulunan interneti ikiye katlayıp 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 1000 dakika ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 250 SMS ve Dergilik uygulamasını kullanırken geçerli 1 GB internet bulunmaktadır.

Turkcell Kamu+ Mega Fırsat

7.11.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1000 dk ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, yurt içi her yöne 250 SMS ve 8 GB internet, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 1GB  internet içeren “Kamu+ Mega Fırsat paketi” müşterilere sunulmaktadır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 74 TL’dir. Yıllık katılım yaparsanız tarifedeki interneti 16 GB olarak kullanabilirsiniz.

Tarife ile alakalı daha fazla bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.