Bedava internet

Turkcell Kazan Kazandır 1. Hafta 2 GB Bedava internet

10 Ekim 2019
Turkcell Kazan Kazandır 1. Hafta 2 GB Bedava internet

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası ile Turkcell Kazan Kazandır 1. Hafta 2 GB Bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz. İlk haftanın görevi olarak 1 GB hediye edilir. Fakat arkadaşını davet edersen bu kampanya kapsamında 1 GB daha hediye kazanırsın.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası 1. Hafta Görevi

 7 Ekim 2019 – 13 Ekim 2019 tarih aralığında BiP uygulaması aracılığı ile toplam 25 dakika arama yapan Turkcell aboneleri, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanacağı 1GB hediye kazanırlar. Uygulama haftasında görevini yapan müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahiptir. Davet etmeleri durumunda, davet edilen arkadaşları, 1 Haziran 2019 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden kişi hem de davet edilen kişi o hafta için 2. Kez 1 GB hediye internet kazanır.

Ekstra Bilgi

Mobil İnternet Seçimi

Seçim yapmak zordur. Hangisi olsun şu daha güzel bu daha çekici der dururuz bir şey alırken. Fakat mobil internet paketi alırken bunların hiç birine ihtiyacımız yoktur. Tek bir soruya doğru yanıt verdiğimizde kendimize en uygun paketi de seçmiş oluruz. Benim ne kadarlık bir pakete ihtiyacım var sorusuna doğru yanıtı bulmak bizim için en ideal olana ulaşmamızı sağlayacak. Kullanacağınızdan fazla olmaması gerektiği kadar az da olmaması gerekir.

Fazlasını seçip ödemenizi yükseltmek veya yeterli olanı seçemeyip daha sonra ek paketlere başvurmak bizi zarara uğratacaktır. Doğru olan seçimi yapıp size en uygun olanı tanımlamanız bütçeniz için ideal olacaktır. Kullanacağınız içerikler eğer ki internete daha fazla ihtiyaç duyuyorsa diğer içeriklerin az internet içeriğinin fazla olduğu paketi seçmek de ideal bir seçim olacaktır. Böylece kullanmadığınız içeriklere para ödemek yerine kullanacağınız içeriğe de haddinden fazla ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Paket seçimlerinizde bir başka dikkat edilmesi gereken husus ise nerden temin ettiğiniz olmalıdır. Yetki belgesi olmayan kişilerin size uzatacakları sözleşme canınızı yakabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.