Bedava internet

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava internet Nasıl Yapılır?

31 Temmuz 2019
Turkcell Kim 1 GB İster Bedava internet Nasıl Yapılır?

Çok sayıda avantajlı paketi abonelerine sunabilen Turkcell Kim 1 GB ister bedava internet ile Turkcell BiP abonelerine özel bir kampanyaya imzasını atıyor. Turkcell Kim 1 GB İster kampanyası esasında ödüllü bir yarışma olarak karşımıza çıkmaktadır. Ödülü ise hepimizin tahmin ettiği gibi internet paketidir. Bu kampanya kapsamında katılımcılara toplamda 15 soru sorulmaktadır. Bu sorular 3’er soruluk 5 farklı aşama halinde katılımcılara sorulmaktadır. Katılımcı dilediği aşamada ödül internet paketini alarak; yarışmadan çekilme hakkına sahiptir.

Ancak 15 sorunun hepsine doğru bir şekilde yanıt veren katılımcıların 1 GB internet paketini kazanmaları mümkün olmaktadır. Siz de sıra dışı kampanyaya katılım sağlamak için BiP uygulamasını indirerek; ‘’Kim 1GB İster’’ kanalını takip ederek; kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB ister Bedava internet

Son derece avantajlı bir paket olarak karşımıza çıkan Turkcell Kim 1 GB ister bedava internet bazı ön koşulların bulunmasını gerekli kılar.

 • BiP uygulamasını indirmelisiniz
 • Keşfet sekmesinin altında yer alan ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalını takip etmelisiniz
 • ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalı tamamen ücretsizdir
 • Yarışmada toplamda 5 adet aşama mevcuttur
 • Her bir aşamanın sonunda ödüller vardır
 • Her bir aşama 3 farklı sorudan oluşmaktadır
 • Sorulara 20 saniye içerisinde yanıt vermelisiniz
 • Şayet 20 saniye içerisinde yanıt vermezseniz; elenirsiniz ve o gün ödül kazanamazsınız
 • Oyuna her gün tekrar katılım sağlayabilirsiniz
 • Yarışmada hafta süresi boyunca hediye kazanmanız mümkün olmaktadır

Turkcell Kim 1 GB ister Kampanyası Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuza Turkcell BiP uygulamasını indirdikten sonra bu uygulamanın içerisinde yer alan ‘’Keşfet’’ sekmesinin altında yer alan ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalını takip etmek suretiyle bu avantajlı kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB ister Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Katılımcılara çeşitli hediyelerin verilmesini mümkün kılan Turkcell Kim 1 GB ister Kampanyası; telefonuna BiP uygulamasını indiren, IOS ya da Android sistemine sahip, tüm Turkcell abonelerinin katılımına açıktır.

Kim 1 GB İster? Yarışmasında Baraj Sorusu Var mıdır?

Hemen herkes tarafından bilinen bir yarışma programından hareketle Turkcell’in abonelerine sunduğu bu yarışmada herhangi bir şekilde baraj sorusu bulunmamaktadır. Yarışmadan elenmek için ya size sorulan soruya yanlış yanıt vermelisiniz ya da 20 saniyelik zaman dilimi içerisinde size sorulan soruya yanıt vermemiş olmalısınız. Yarışmadan elenirseniz; bir sonraki günü beklemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Leyla SAKA dedi ki:

  Yazıda belirttiklerinizi yaptım. Bende hemen GB hediyesi almak istiyorum. Tavsiye üzerine sitenize geldim yardımcı olurmusunuz

 2. Saffet TEMİZ dedi ki:

  1 GB hediyem gelmişti. Şimdi 4 GB istiyorum acil gönderebilirmisiniz

 3. İpek SAKTER dedi ki:

  1 gb hediye interneti istiyorum. Benim hattıma da tanımlayabilirmisiniz?

 4. Nadiye dedi ki:

  1 GB hediyeyi ben isterim kim istemez ki

 5. Burak dedi ki:

  Bende 1gb istiyorum siteniz çok kullanışlı teşekkürler

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.