Bedava internet

Turkcell Kurban Bayramı 1 GB Bedava internet Kampanyası

30 Temmuz 2020
Turkcell Kurban Bayramı 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası 2020 Hediyesi nasıl yapılır?

Beklenen kampanya sonunda açıklandı. Turkcell Kurban Bayramında abonelerine bedava internet verecek. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey ise BiP uygulamasından 30 DK konuşma yapmak. Sevdiklerinizi bayramda Bip ile arayın, 30 Dk’lık konuşma yapmanız durumunda 1 GB bedava internet kazanın.

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2020

  • Kampanya 30 Temmuz – 9 Ağustos 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.
  • Kampanya tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak BiP’ten toplam 30 dakika sesli veya görüntülü görüşme yapan müşterilerimiz 1 günlük 1 GB kazanacaktır.
  • Sabit hatlar ve müşteri hizmetleri numaralarına yönelik yapılan aramalar kampanya kapsamına dahil etmeyeceğiz.
  • Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez.
  • Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.
  • Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
  • Bir müşteri kampanya süresi boyunca sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya hakkındaki detaylar yukarıdaki gibidir. Daha fazla hediye için Turkcell bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.