Bedava internet

Turkcell Paycell Dijital Müşteri Doğrulaması 1 GB Bedava internet

17 Ekim 2019
Turkcell Paycell Dijital Müşteri Doğrulaması 1 GB Bedava internet

Turkcell’e ait olan Paycell’i kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyalar ile kullanımını arttırmayı planlayan Paycell yine internet hediye ediyor. Bir çok kişinin kullandığı Paycell kart ile bankamatik kartınız ile yapabileceğiniz bütün işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulaması ile para transferi gibi işlemleri de kolayca halledebilirsiniz. Bu yazımızda Turkcell paycell dijital müşteri doğrulaması 1 GB bedava internet hakkında detaylı bilgileri paylaştık.

Paycell ile Dijital Müşteri Doğrulaması yaparak haftalık 1 GB Kazanın

Paycell ile 14 Ekim-31 Aralık 2019 tarihleri arasında dijital müşteri doğrulaması yapan Turkcell aboneleri haftalık 1 GB internet kazanıyorlar.

  • Kampanya’dan sadece Paycell uygulamasından dijital müşteri doğrulaması yapacak olan Turkcell aboneleri faydalanabilirler.
  • Kullanıcıların daha öncesinde, Turkcell Mağazaları’ndan müşteri doğrulama işlemini tamamlamış olması gerekir.
  • Paycell mobil uygulmasını Google Play ve App Store uygulama mağazalarından ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece Turkcelllil’er yararlanır.
  • Aboneler, dijital müşteri doğrulaması yapabilmek için, kendilerine ait kimlik belgesinin ve son 3 aya ait fatura örneğinin olması gerekir.
  • Kampanya, 14 Ekim – 31 Aralık tarihlerinde geçerlidir, daha sonrasında bu kampanyaya katılım yapılamaz.
  • Kampanya ile kullanıcılar, haftalık 1 GB data hakkına sahip olurlar.
  • Her bir kullanıcı kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TURKCELL PAYCELL BEDAVA İNTERNET 2019 NASIL YAPILIR

Turkcell bedava internet almak isteyenler bu kampanyadan faydalanarak 7 gün geçerli bedava 1 gb internete sahip olurlar. Kampanya sadece Turkcell’lilere özeldir. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresinden sonra otomatik silinir.

Kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.