Bedava internet

Turkcell Paycell Para yükle 3 GB Bedava internet

14 Eylül 2019
Turkcell Paycell Para yükle 3 GB Bedava internet

Turkcell Paycell Para yükle 3 GB Bedava internet nasıl yapılır bilmeyenler için detaylı anlattık. Kampanyadan sadece Turkcell faturalı ve faturasız Paycell kullanan aboneler gerekli işlemleri yapmaları durumunda faydalanabilirler. Hemen sende Paycell Kart Al Kullan 3 GB internet kazan.

Gsm operatörüne ait kampanyalar için Turkcell kategorisini ziyaret edin. Buradan size uygun fırsatlara katılıp hediyenizi alabilirsiniz.

Bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. 06.11.2018 tarihinden itibaren Paycell Kart’ına 50 TL yükleyen Turkcell’li tüm Paycell kullanıcıları Paycell Kart Haftalık 1 GB Hoş Geldin Kampanyası’ndan faydalanabilirler. Kampanya kapsamında maksimum 3 defa hediye internet verilmektedir. Bu sayede aboneler 3 defa 1 GB toplamda 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilecekler.

Paycell Kart Turkcell veya D&R Mağazalarından, turkcell.com.tr ve dr.com.tr ’den satın alınabilir ya da Paycell uygulamasından sanal kart oluşturabilirsin.

Kampanya kapsamında verilen 1 GB internet hakkı haftalıktır.

Diğer kampanyaları da görmek istersen;

Turkcell Paycell Kart Al Kullan 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Paycell Kart kullanan Turkcell aboneleri kartlarına 50 TL ve üzeri bakiye yükleyerek otomatik olarak 1 hafta geçerli 1 GB internet hediyesini kazanır.
  • Kampanyadan 3 defa yararlanabilirsiniz.
  • Yani 3 defa 50 TL ve üzeri yükleme yaparak 1’er GB toplamda 3 GB bedava internet kazanırsınız.
  • 50 TL yükleme yapan aboneler hediye paketleri hatlarına tanımlandığında SMS ile bilgilendirilirler.

Kampanyadaki kullanım hakkı olan internet sadece kişisel kullanımlar içindir. Ticari gelir elde etmek için kullanılamaz ya da satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılır ve hatları tek taraflı olarak iptal edilir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslarada transfer edilemez.

Kullanılmayan internet hakları geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

Turkcell kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.