Bedava internet

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava internet

10 Eylül 2019
Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava internet

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye kampanyası. Güncel bedava internet paketi kampanyalarından biridir. Kampanya kapsamında abonelere haftalık 5 GB internet hediye olarak sunulur.

Kampanyadan Platinum Black aboneleri faydalanabilir. Platinum Black olmak için bireysel aboneliklerde Platinum Black tarifelerden birinde, kurumsalda ise taahhütlü 30 GB ve üstü ya da hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketi kullanıyor olmanız yeterlidir. Bireysel ve Kurumsal tüm Platinum Black kullanıcıları kampanyadan faydalanabiliyorlar. Hediye ek 5 GB internet, Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden her 30 günde 1 defa alınabilir. 7 gün yurt içinde geçerlidir. Kampanya kullanım hakları geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinir.

İNTERNETEK AVANTAJÜCRET
Yurtiçi 1 hafta 5GBÜcretsiz

Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye Nasıl Yapılır?

  • Platinum Black kampanyasından faydalanmak için bireysel aboneliklerde Platinum Black tarifelerinden herhangi birinde, kurumsalda ise kontratlı 30 GB ve üstü ya da hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketli kullanıyor olmanız yeterlidir.
  • Her 30 günde 1 kez aktif hale getirilir. 1 hafta geçerlidir.

Bu ve buna benzer bir çok Turkcell kampanyasından faydalanmak senin elinde. Güncel kampanyalar hakkında bildirim almak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

Mobil internet paketlerinin günlük yaşantımızı büyük ölçüde kolaylaştırdığı bir gerçektir. İnternet aracılığıyla pek çok işimizi rahatlıkla çözebiliyoruz. Ancak çoğu kişi de internet paketlerinin çok kısa bir sürede bittiğinden şikâyet etmektedir. Bunun tedbiri olarak internette işiniz bittiğinizde mobil verinizi hemen kapatmalısınız. Bir de arka planda bulunan uygulamalara dikkat edilmeli ve bu uygulamalarda işlem bittikten sonra kapatılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.