Bedava internet

Turkcell Platinum+ Black Süper Tarifesi

13 Eylül 2019
Turkcell Platinum+ Black Süper Tarifesi

Turkcell Platinum+ Black Süper Tarifesi ile 1 ayda toplamda 60 GB cepten internet kullanabilirsin. Ayrıca Platinum ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz. Bilinen Turkcell tarifeleri arasında en bol içeriğe sahip olanıdır. Zengin içerikli Platinum+ Black Süper tarifesiyle Turkcell Uygulamalarının keyfini sürün.

Turkcell Platinum+ Black Süper Tarifesi

  • Platinum+ Black Süper Paketi 30 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.

Tarifeye taahhütlü katılım yaparsanız, yani 12 ay kalma sözü verirseniz tarifede bulunan internet hakkı 60 GB olarak 12 ay boyunca hattınıza tanımlanır.

Katlanan Kampanya ile

Platinum+ Black Süper Kampanyası ile tarifenizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 60 GB internet kullanabileceksin, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet hakkı bulunmaktadır.

Geçiş Kampanyası

  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata geçmeniz ya da kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanacağın 30 GB internet aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 defa alınabilir.
Platinum+ Black Süper Paketi Paketteki faydalar
  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film kataloğu sizinle.
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
  • lifebox’a özel aylık 5 GB internet ile anılarınızı 50 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın.
  • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
  • Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Platinum+ Black Süper Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • PBSUPER yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da internetten tarifeye geçebilirsiniz.

Taahhüt işlemi hakkında ve paket ile alakalı detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.