Bedava internet

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB En Ucuz Tarifesi – Tekrarsız

16 Eylül 2019
Turkcell Rahat Fırsat 3 GB En Ucuz Tarifesi – Tekrarsız

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Tarifesi – Tekrarsız kampanyası. Faturasız gibi ihtiyacınız olduğu zaman kullanın, fatura ile ay sonunda ödemenizi yapın. Üstelik bu tarifede taahhüt yok.

16.05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi alınarak yurtiçi her yöne 500 dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 3 GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulmaktadır.

  • Tarifeden lansman tarihi itibari ile son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma yolu ile gelenler için geçerli olacaktır.

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Tarifesi – Tekrarsız Nasıl Yapılır?

Numara taşıma veya yeni hat alımı ile Turkcell Rahat Tarife’ye geçiş işlemi Turkcell mağazalarından yapılabilmektedir.
Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibarıyla Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya 23.05.2019 tarihi itibarıyla Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir.

Bonus Bilgi

İnternet Gerçekten Bir Gereksinim Mi?

İnsanların günlük yaşamlarındaki ihtiyaçları tarih boyunca farklılık göstermiştir. Bu durumda çağın şartları ve yaşanan teknolojik gelişimler etkili olmuştur. Günümüzde de internet konusu pek çok kimse açısından tartışma alanı haline getirilmektedir. Çünkü internet kullanımının bir gereksinim olduğunu iddia eden kesim olduğu kadar gereksinim olmadığını savunan kişiler de vardır. İnternet bir gereksinim midir için verilecek en iyi yanıt hangi alanlarda kullanıldığı ile alakalıdır. Çünkü pek çok iş internet olmadan devam edememektedir.

İnternet Hangi Alanlarda Bir Gereksinim?

Piyasada online sistemler üzerinden tanıtım ya da site tasarımı yapan pek çok firma bulunmaktadır. Bu tip firmalar internet olmadığında işlevsiz hale gelmektedir. Ayrıca internet kullanımı insanlara bilgiye hızlı bir şekilde erişim imkânı tanımaktadır. Bilgi erişimleri için pek çok farklı kitap üzerinden hareket edilmesi yerine birkaç saniye içerisinde akademik makalelere erişim sağlanması mümkündür. Aynı şekilde hangi verinin nereden elde edileceği, yol tarifleri, hastaneler için randevular da internet üzerinden halledilebildiği için gereksinim olarak kabul görmektedirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.