Bedava internet

Turkcell Rahat Hadi Dinle Haftalık 4 GB internet 10 TL

10 Eylül 2019
Turkcell Rahat Hadi Dinle Haftalık 4 GB internet 10 TL

Turkcell Rahat Hadi Dinle Haftalık 4 GB internet 10 TL ücretle yararlanabilirsin. Rahat paket kullanan abonelerin faydalanabileceği bir kampanyalı ek internet paketidir.

Turkcell Rahat Paketler’de her ihtiyaca uygun ek paketin uygun fiyata satışı yapılıyor. fizy, Spotify, Powerapp, Apple Music uygulamalarında geçerli bir uygulamadır.

Turkcell Rahat Hadi Dinle Haftalık 4 GB Kampanyası

10 TL karşılığında 1 hafta boyunca yurt içinde fizy, Spotify, Powerapp, Apple Music’de  uygulamalarında kullanabileceğin 4GB cepten internet sunulur. Kampanya ile verilen paketlerden Turkcell Rahat Tarife’de olan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” olan aboneler faydalanabilecektir.

Turkcell Rahat Hadi Dinle Haftalık 4 GB Nasıl Yapılır?

Kampanyalı bu paketi 532 ya da 0532 532 0000 numaralarını arayarak ya da Dijital Operatör uygulamasından da bu pakete sahip olabilirsiniz.

  • Rahat tarife kampanyalı paketleri 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

Nasıl İptal Edilir?

  • Rahat Hadi Dinle Haftalık 4 GB paketini iptal edebilmek için: IPTAL RAHAT HADI DINLE yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan ek paketler her alındığında kendi kullanım süresi boyunca geçerlidir.

Turkcell Bedava internet Eylül 2019

Turkcell Gsm Operatörüne ait güncel kampanyalardan alt kısımdaki sayfayı ziyaret ederek faydalanabilirsiniz. Burada yer alan güncel size uygun olan kampanyalara katılabilirsiniz.

Turkcell abonelerine öneri; 25 yaş ve altındaysanız tarifenizi GNÇ olarak seçmeniz avantajınıza olacaktır. Normal paketlere göre daha fazla internet ve uygun fiyat GNÇ tarifelerinde sizi bekliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.