Bedava internet

Turkcell Rahat Hadi Paylaş Haftalık 4 GB internet 10 TL

19 Ağustos 2019
Turkcell Rahat Hadi Paylaş Haftalık 4 GB internet 10 TL

Turkcell rahat paket kullananların 10 TL ödeyip satın alabileceği bir kampanya. Bu paket ile 1 hafta boyunca Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp’ta geçerli 4GB cepten internet sunulmaktadır.

Kampanyalı ek paketi Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” olan aboneler alabilecektir. Paketler ön ödemeli olarak kredi kartı, peşin ödeme ya da Paycell Kart ile alınabilir. 23 Mayıs 2019 itibarıyla online kanallardan da bu paketi satın alabileceksiniz.

Turkcell Rahat Hadi Paylaş Haftalık 4 GB Paketi

  • Rahat Hadi Paylaş Haftalık 4 GB: 10 TL fiyatla 1 hafta boyunca yurt içinde Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp’ta geçerli 4GB cepten internet satın alırsınız.

Satın alınan internet hakkı sadece İnstagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp uygulamalarından kullanılır. Bu paketi satın aldığınızda farklı uygulamalarda yapacağınız kullanımlar bu paketin içeriğine dahil değildir.

Rahat Hadi Paylaş Haftalık 4 GB internet Paketi Nasıl Yapılır?

  • Müşteri hizmetlerini arayarak, Dijital Operatör uygulamasından ya da turkcell.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Haftalık 4 GB ek internet paketinden Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve aktif bir “Rahat Paket” kullanan müşteriler yararlanacaktır. Bu ek paket data hatları içi geçerli değildir.

Sosyal medya uygulamalarını çok kullanıyorsan bu ek internet paketi tam sana göre. Bu paket sayesinde İnstagram’da Videoları izleyip, fotoğraf ve video paylaşabilirsin. Whatsapp uygulamasından görüntülü ve sesli aramalar da yapabilirsiniz.

Kampanyalı ek paketin geçerlilik süresi 7 gündür. Kullanılmayan paket hakları silinir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.