Bedava internet

Turkcell Rahat Tarife 3 Adet Bedava internet Kampanyası

20 Ağustos 2019
Turkcell Rahat Tarife 3 Adet Bedava internet Kampanyası

Turkcell rahat tarifeye gelen aboneler 3 adet bedava internet kampanyasından da yararlanabiliyor. 2019 da Turkcell’e geçip tarifesini rahat kullanmak isteyenler bu paketleri seçiyor.

Turkcell rahat tarifelere geçmenin şimdi tam zamanı. Rahat paketlere gelenler kazanıyor. Hattınızı taşımayı yeni bir hat almayı düşünüyorsanız Turkcell’in yeni tarifelerinden olan RAHAT paketleri denemenizi öneririm. Faturalı gibi kullanıp faturasız gibi ödeme yapabileceğiniz bu paketler oldukça avantajlı. Ayrıca çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Rahat ek paketlerle de kullanımlarınıza yön verebilirsiniz.

Turkcell Rahat Tarife Hediye Kampanyası

16.05.2019 itibarıyla Turkcell Rahat Tarife’deki bireysel abonelere özel Turkcell Rahat Paket Hediye Kampanyası sunulur. Kampanyalar ile ilgili detaylar alt kısımda yer almaktadır.

Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava internet

Son 9 gün içinde hat taşıma ya da yeni bir hat alarak Turkcell Rahat tarifelere gelenlere her ay 1 GB bedava internet otomatik olarak tanımlanacaktır.

Rahat Otomatik Ödeme 1 GB Kampanyası

Numara taşıma, yeni hat alıp gelen, faturasızdan geçiş ya da faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla Turkcell Rahat Tarife’deki bireysel kullanıcılar yararlanabilir. 27.05.2019 tarihi itibarıyla, Kampanya’dan Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan aboneler faydalanabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için rahat paketlerde olman ve fatura ödemenin otomatik ödeme üzerinden gerçekleşmesi gerekir. İlk fatura ödemesi gerçekleştiğinde hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

Rahat Paycell Ödeme 1 GB Bedava Kampanyası

Turkcell Rahat Tarife’ye kayıt olan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” olan bireysel aboneler faydalanabilir. 27.05.2019 tarihi itibari ile kampanya dahilinde ilgili tarifede bulunan ve üzerinde Rahat Paket olan aboneler arasından, Paycell Kart ile Turkcell Rahat Tarife faturasını ödeyen abonelere bir sonraki Rahat Paket alımında pakete ek, paket süresince kullanabileceği ek 1GB yurt içinde geçerli mobil internet ücretsiz verilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.