Bedava internet

Turkcell Rahat Yurt Dışı Ek Paketler Kampanyası

21 Eylül 2019
Turkcell Rahat Yurt Dışı Ek Paketler Kampanyası

Turkcell Rahat Paket kullananlar yurt dışında da kullanım yapabilsin diye ek yurt dışı paketleri mevcut. Bildiğiniz gibi Yurt dışında ek bir paket olmadan kullanım yaparsanız çok yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz.

Turkcell rahat paket yurt dışı kampanyası ile çok daha uygun fiyatlara mevcut tarife içeriklerini yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Sunulan Paketler

  • Rahat Tarifen Yurt Dışında Geçerli Günlük: Bu özelliği alan müşterilerimizin tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında 85 ülkede günlük vergiler dâhil 35 TL’ye kullanılabilecektir. Paket kapsamı satın alındıktan sonraki 24 saat için geçerlidir. Kullanılmak istenen her gün için ayrıca paket satın alınması gerekmektedir.
  • Rahat Tarifen Yurt Dışında Geçerli 3 Günlük: Bu özelliği alan müşterilerimizin tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında 85 ülkede 3 gün boyunca vergiler dâhil 105 TL’ye kullanılabilecektir. Paket kapsamı satın alındıktan sonraki 72 saat için geçerlidir.
  • Rahat Avantaj Yurt Dışı: 129 TL karşılığında 30 gün boyunca Türkiye ve “Avantaj” ülkelerinde geçerli 100 dakika, 1000 SMS ve 2 GB cepten internet sunulmaktadır. Türkiye’den yurt dışı yönüne yapılan kullanımlar kapsam dâhilinde değildir. Dakikalar gelen aramalarda kullanılabilir. Dakikalar giden aramalarda, sadece bulunulan ülkeye ve Türkiye yönüne olacak şekilde kullanılabilir. Geçerli Ülkeler: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan.
  • Rahat Alo Kıbrıs: 25 TL karşılığında 30 gün boyunca Türkiye’den Kuzey Kıbrıs’ın GSM ve sabit hat operatörleri yönüne yapılan aramalarda geçerli 1 saat sunulmaktadır. Paket yurt içinde geçerli paketleri etkilemez.
  • Rahat Alo Dünya: 30 TL karşılığında 30 gün boyunca Türkiye’den, paketin geçerli olduğu ülkelerin GSM ve sabit hat operatörleri yönüne yapılan aramalarda geçerli 30 dakika sunulmaktadır. Pakete dâhil olmayan ülkeler şunlardır; Azerbaycan, Bulgaristan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Eritre, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, K.K.T.C.,Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Madagaskar, Makedonya, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Suriye, Tunus, Zimbabve
  • Rahat Alo Suriye: 40 TL karşılığında 30 gün boyunca Türkiye’den Suriye, Suudi Arabistan, Lübnan, Mısır, Ürdün, Almanya ve Yunanistan’ın GSM ve sabit hat operatörleri yönüne yapılan aramalarda geçerli 30 dakika sunulmaktadır.
  • Rahat Alo Avrupa: 18 TL karşılığında 30 gün boyunca Türkiye’den, paketin geçerli olduğu ülkelerin GSM ve sabit hat operatörleri yönüne yapılan aramalarda geçerli 1 saat sunulmaktadır. Paket kapsamında aranabilecek ülkeler şunlardır: Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Norveç, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Ukrayna ve Yunanistan.

Ekstra Bilgi

Ucuz Mobil Paket Nasıl Satın Alınır?

Mobil paket kullanan kişilerin en büyük sıkıntısı en ucuz olan pakete ulaşabilme olayıdır. Bir anlamda ucuz mobil paket kullanıcı ile de alakalıdır. Öncelikle kullanıcı kendi kullanım olayını düzenleyerek işe başlamalıdır. Yoğun internet kullanan ancak ucuz diye interneti az bir paket seçen kişi için bu durum avantaj değil dezavantaj olabilir. İnternet aşımı olduğu için tarifenin iki katı kadar fatura ödemek zorunda kalabilir.

Bu nedenle mobil paket satın alırken öncelik kişinin kullanım amacı olacaktır. Bunun haricinde gsm operatörleri her kullanıcı beklentisine uygun kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan kendi ihtiyacına göre en uygun olanı seçmek, aslında en avantajlı olanı seçmek demektir. Kullanıcının dikkat etmesi gereken bir diğer nokta, paketi satın alırken, kullanım süresine bakması ve paket bitmesine yakın, kullandığı internet, konuşma ya da sms’de daha kısıtlayıcı olması ve aşımı bu sayede önlemesidir.

Gsm operatörlerinden en uygun paketi seçmek, kişinin bütçesine en fazla avantaj sağlayan ve böylece ucuz mobil paketine ulaştıran bir durum olduğu unutulmamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.