Bedava internet

Turkcell Salla Kazan 12 Saatlik 1 GB Bedava internet

04 Eylül 2019
Turkcell Salla Kazan 12 Saatlik 1 GB Bedava internet

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile hediye edilen içeriklerden biride 12 saatlik 1 GB bedava internet paketi. Bu paketi kazandığınız taktirde 12 saat boyunca kullanabilirsiniz.

Salla kazan kampanyası yıllardan beri Turkcell’de kullanılan kampanyalardan biridir. Bir kaç defa kampanya durdurulacağı tarihe yaklaştığında tekrardan uzatıldı. Bunun sebebi ise aşırı derecede talep görüyor olması diyebiliriz.

Turkcell Tarifeleri

Cep telefonu kullanımının arttığı günümüzde mobil operatörler ve tarifeleri daha büyük değer kazandı. Telefon faturasının çok yüksek gelmesini istemeyenler kendilerine en uygun operatörü bulmalıdır. Operatör seçiminde en önemli unsur çekim gücüdür. Ülkemizin bir numaralı GSM operatörü olarak görülen A operatörü her yerde aynı çekim gücüne sahip değildir. Reklamlarda her yerde çekim gücünün çok yüksek olduğu anlatılır. Fakat hakikatte durum öyle değildir. Kullanıcı öncelikle yaşadığı yerde en iyi seçen GSM operatörünü bulmalıdır. Operatör seçiminde internet hızı da önemlidir.

Turkcell Bedava intenret

Günümüzde internet aktif olarak kullanılır. Sosyal medya platformlarında gezinmek, internet üzerinden konuşmak, mesajlaşma, oyun oynama için internet hızının yüksek olması şarttır. Yoksa bir videoyu izlemek saatleri alabilir. Operatör seçiminden sonra tarife seçimine geçilir. Tarifelerde taahhüt olup olmadığına dikkat edilebilir. Taahhüt abonenin o tarifeyi belli bir süre kullanacağına dair söz vermesidir. Taahhüt süresi genellikle 1 yıldır. 2 yıl olan tarifeler de vardır. Taahhütten vazgeçmek zordur. Çünkü vazgeçildiğinde cayma bedeli ödenmek zorundadır. Bedel genelde yüksek olduğundan kimse ödemek istemez ve tarifeyi kullanmaya devam eder.

Turkcell Salla Kazan 12 Saatlik 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan faydalanmak için Salla kazan kampanyasına katılmanız gerekmektedir.

  • 4.5G uyumlu sim kart ve akıllı telefonu olan aboneler kampanyaya katılıp hediyelerini alabilir.
  • 12 Saatlik 1 GB İnternet paketi de kazanabileceğiniz hediyelerden biridir.
  • Hediyeniz sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanyaya hak kazandığınızda Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
  • Kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir.

Kampanyaya katılan abonelere kesinlikle bu hediye verilir diyemeyiz. Sadece böyle bir hediye kazandığınızda nasıl bir kullanım yapmanız gerektiği hakkında bilgiler paylaştık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.