Bedava internet

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

08 Ekim 2019
Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

Turkcell sen yap diye kazan kazandır kampanyası. Sen yap diye Kazan Kazandır’da Eğlenceler de Katlanıyor GB’larda. Bu kampanya ile 6 haftada 40 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri yararlanabilir. Ayrıca bütün kampanyaları görmek için Turkcell bedava internet bölümündeki fırsatları da inceleyebilirsiniz.

Turkcell 40 GB Bedava internet Sen Yap Diye Kazan Kazandır

Kampanyaya 6 hafta boyunca eksiksiz katılırsanız toplamda 40 GB bedava internet kazanırsınız.

6 Hafta boyunca toplamda 40 GB kazanmak ister misiniz?  Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip edin, kampanyanın her haftasında uygulamalardan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonucu olarak gönlünce kullanacağın internet hediyesini kazan. Ayrıca arkadaşına meydan okuyup, arkadaşınla birlikte kazandığınız GB ları ikiye katlama şansına sahip olursunuz.

  • Kampanya 7 Ekim 2019 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her bir Turkcell abonesi toplam 40 GB internet kazanma şansına sahip olur.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Kampanyaya katılmak isteyen aboneler, kampanya tarihleri arasında BiP uygulamasında senyapdiye kampanya kanalını takip etmeli bu sayede kampanyaya katılabilirler.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır İnternet Hediyeleri

Kampanya faydası kazanmak için yapmanız gerekenler

1.Hafta: 7-13 Ekim’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanacaklardır.

2.Hafta:14-20 Ekim’19 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Kampanyaya Devamı


3.Hafta: 21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

4.Hafta: 28 Ekim-3 Kasım’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.01.2017 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.

5. Hafta: 4-10 Kasım’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, TV+ uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada TV+ uygulamasından 25 dakika TV izlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

6. Hafta: 11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama  yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 15GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Ekstra Bilgi;

İnternet Faydaları

   Hayatımıza büyük ölçüde yön veren birçok bilgiye ulaşmamızı sağlayan görünmez kahramanımız internet. Yaşantımızın hemen her alanında bize yardımcı olmaktan geri durmayan internet daha da ileri giderek hayatımıza yön verir hale geldi. O olmadan iş yapamayan para kazanamayan birçok kişi var. İnternet hızlı erişimi ile çocuklarımıza öğretmen gençlerimize arkadaş büyüklere ise bir usta oluyor.

İlkokulda okuyan çocuğumuzun derslerine yardım ederken bizim dahi bilmekte zorlandığımız konuyu en ince ayrıntısına kadar kapsamlı bir şekilde ele alıyor. Kötü yönleri de var bu kahramanımızın ama bu sorunu çözmek içinde yine ondan faydalanıyoruz. Güvenli olmayan bağlantılardan uzak durmamızı veya çocuklarımızın görmesini istemediğimiz içerikleri onun bize verdiği bir program ile kapatabiliyoruz. Onunla boş vakit geçirmek de mümkün fakat o da bizim elimizde olan bir durum. Saatlerce başında oturup hiçbir şey öğrenmeyip birde üstüne o kadar vaktimizi boşa harcamamız bizim için büyük bir kayıp demektir. İnternet bize bahşedilmiş bir nimet ve biz bunu en güzel şekilde değerlendirip çocuklarımızın gelişimini bizim ise eksiklerimizi tamamlamasına olanak sağlamalıyız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.