Bedava internet

Turkcell Senyapdiye Sana Özel Kampanyası EvdeHayatVar

13 Nisan 2020
Turkcell Senyapdiye Sana Özel Kampanyası EvdeHayatVar

Faturalı ve Faturasız Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bir kampanya. Korona Virüsten dolayı evde zaman geçirenler internette bir hayli fazla vakit geçiriyor. İnternet kullanımının artışı ile beraber mevcut tarife içinde bulunan internet paketleri de hızla tükeniyor. Bu durumda yapmanız gereken en faydalı şey operatörünüzün güncel kampanyalarını takip etmek olacaktır. Bu kampanyalardan biri de Turkcell Senyapdiye Sana Özel Kampanyası.

Senyapdiye Sana Özel Kampanyası 2020

#senyapdiye kampanyasında izin için önerilen paketler kazandırıyor! Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip et,  görevini öğren ve tamamla, bedava GB kazanma şansı yakala.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip eden ve kanaldaki görevi yerine getiren bireysel, kurumsal ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Kampanya Nasıl Yapılır?

  • BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip edin, kanalda verilen görevleri yerine getirin.

Kampanya tarihleri arasında senyapdiye kanalını takip ederek, kanalda belirtilen adres üzerinden kendisine önerilen paketleri inceleyen her gün ilk 50 bin kişi 24 saat boyunca yurtiçinde kullanılabilecek 1GB hediye internet kazanacaktır. Ayrıca senyapdiye kanalında verilen bağlantıya girerek kendisine önerilen paketleri inceleyen müşteriler, her gün ilk 50bin kişiden biri olmasalar dahi paketleri inceledikten sonra 3 gün içinde bu paketlerden birini satın alırlarsa, 1 hafta boyunca geçerli 1GB internet hediyesi kazanacaklardır.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için Gsm Operatörünüzün mobil uygulamasını takipte kalın. Ayrıca turkcell.com.tr’den de kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.