Bedava internet

Turkcell SİM Bedava internet 4 GB Haftalık

18 Eylül 2019
Turkcell SİM Bedava internet 4 GB Haftalık

Turkcell SİM Bedava internet 4 GB Haftalık kampanyasından yararlanabilmek için yeterince kupon biriktirmeniz gerekir. Kampanya kapsamında abonelere her gün 1 adet kupon verilir ve minimum 15 adet kupon biriktirince 1 GB bedava internet alabilirsiniz. 60 kupon biriktirdiğinizde ise haftalık 4 bedava internet kullanım hakkını uygulama içinden alabilirsiniz.

Bütün kampanyalara ulaşmak için Turkcell bedava internet listesini kontrol etmeyi unutma.

SİM Kupon Biriktir Bedava internet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

SIM mobil uygulamasının ana sayfa kısmında kupon biriktir kampanya sayfasına giriş yapıp günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alman gerekir. Belirlenen limitlere ulaştıktan sonra uygulama içerisinden fayda yanında bulunan yükle butonuna dokunarak faydalarını alabilirsin.

Topladığın kupon sayısına göre aşağıdaki hediyeleri alabilirsin.

 • 15 Kupon – Haftalık 1GB
 • 30 Kupon – Haftalık 2GB
 • 45 Kupon – Haftalık 3GB
 • 60 Kupon – Haftalık 4GB
 • Faydaların üst limit sınırı vardır. Kampanya katılım sınırları aşağıdaki gibidir.
  • Haftalık 1GB – 200.000
  • Haftalık 2GB – 100.000
  • Haftalık 3GB –  50.000
  • Haftalık 4GB –  25.000

kişi faydalanabilir.

Ekstra Bilgi;

İnternet Paketinde Doğru Seçim

   Seçim yapmak aslında çok basit; ben bu süre içerisinde ne kadar ne kullanırım. Bu sorunun cevabını kendinize verdiğiniz zaman mobil kampanyalar içinde en doğru seçimi yapmış oluyorsunuz. Kendinize kullanacağınız kadar kota belirliyorsunuz ve seçiminizi tamamlıyorsunuz. Bu kota kullanacağınızdan az olmuşsa paketiniz bitecek ve siz yeni bir paket almak durumunda kalacaksınız ki bu size maddi bir yük getirecektir, eğer ki kullanacağınızdan fazla bir kota belirlemişseniz bu daha acı bir durum kullanmadığınız paketin ücretini ödeyeceksiniz.

O yüzden doğru seçim için yazımızın başında belirttiğimiz kuralı asla unutmayın. Bu kampanyalardan faydalanmanız demek size düşük ücretle kullanacağınız kadar paket içeriği vermek demek bu durumu lehinize kullanmak sizin elinizde. Kullandığınız özel uygulamalar varsa operatörünüzün internet sayfalarını takip etmeyi unutmayın. Örneğin; dizi veya film izlemeyi çok seven biriyseniz belki de operatörünüz bir uygulama ile size ücretsiz veya düşük bir ücretle bu keyfi sunabilir. İnternet paketinizi sadece sohbet uygulamaları için kullanıyorsanız operatörünüz bu konuda bir paket hazırlamıştır belki de.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.