Bedava internet

Turkcell Superbox Fırsat internet Kampanyası

19 Eylül 2019
Turkcell Superbox Fırsat internet Kampanyası

Turkcell Superbox Fırsat internet kampanyası. Turkcell’den faturalı ev interneti kampanyası kullanmak isteyenler için ideal fırsatlar. Şık tasarımı ve üstün teknolojisiyle fiber hızlarını yaşamanız için SUPERBOX artık evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç olmadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızında internet artık evinizde. Üstelik artık SINIRSIZ paket seçenekleride mevcut.

Güncel mobil kampanyalar için Turkcell bedava internet sayfasında bulunan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Superbox Fırsat

Superbox Fırsat İnternet Kampanyası paketi ve fiyat bilgileri:

Superbox Fırsat İnternet Paketi:

Paket AdıHızFiyat
Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet10 Mbps’ye Kadar129,90 TL
Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet20 Mbps’ye Kadar179,90 TL

Kampanyayla birlikte yeni bir data hattı alınması gerekmektedir. Tekliflerle birlikte verilen data hatlarına yeni tesis ücreti kampanyaya ek olarak faturaya yansıyacaktır.

Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

Kampanya kapsamında Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşan başvurular için;

  • Hizmetin talep edildiği adres bilgisi kontrol edilir.
  • Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için hemen randevu alınır.
  • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz size teslim edilir.
  • 01.08.2019 – 31.12.2019 arasında 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Turkcell data hattı alınması gerekmektedir.

Turkcell Superbox Nasıl Yapılır?

Turkcell satış noktalarından talebinizi iletebilirsiniz. Bulunduğunuz adres bilgisi mevcut kampanyaya uygun durumdaysa fırsatlı Süperbox 4.5G internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.