Bedava internet

Turkcell Tavsiye Kampanyası 3 GB bedava internet

19 Eylül 2019
Turkcell Tavsiye Kampanyası 3 GB bedava internet

Turkcell Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyası 3 GB bedava internet kazanmanıza olanak sağlıyor. Arkadaşlarını Turkcell’e davet ederek bu kampanyadan sende faydalanabilirsin. Gerekli koşullara sahip olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler.

Faturalı hat kampanyasıdır. Bursalıların hattı Turkcell’de Bursa Mobile. Bursalılara ve Bursa’ya gönül verenlere Bursa Mobile’da iletişim ihtiyaçlarının yanında zengin içerik ve servisler hediye olarak verilmektedir. Bursa Mobile’li Yeşil Beyaz paketlerdeki aboneler yakınlarını Yeşil Beyaz paketlere getirmeleri halinde, hem kendileri hem de yeni yakınları 3 GB ek internet kampanyasından faydalanırlar.

Güncel diğer kampanyalar için Turkcell bedava internet sayfasındaki fırsatları inceleyebilirsiniz.

Yeşil Beyaz Tavsiye 3 GB Bedava internet Kampanyası

Mevcut Bursa Mobile’liler için Tavsiye Kampanyası Akış:

 • YESIL BEYAZ TAVSIYE yazarak 2200 ile katılım sağlar
 • 3 promosyon kodu gönderimi yapılır.
 • Promosyon kodlarından biri Turkcell’e geldikten sonra;
  • Tavsiye eden Turkcell’liye 12 ay 1 GB faydası yüklenir.
  • Tavsiye eden müşteriye maksimum 3 kere 1GB faydası yüklenir.
 • Tavsiye ile Turkcell’e gelenler için Tavsiye Kampanyası Akış:
 • 07.03.2018 itibarıyla son 7 günde Bursa Mobile Yeşil Beyaz paketlere gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell’li tarafından iletilen promosyon kodu “YESIL BEYAZ KATILIM XXXX” yazarak 2200 ile katılım sağlar.
 • Şifre gönderimi sonrası 12 ay 1 GB faydası yüklenir.
 • Not: Turkcell’e yeni geçen müşterimiz daha sonra 2 promosyon kod alabilir ve Yeşil Beyaz tavsiye kampanyasından yakınlarını Turkcell’e davet ederek faydalanabilir.

Mobil İnternet Kampanyaları

Herkesin internette aradığı şeyler, kullandığı uygumalar değişmektedir. Bu yüzden herkesin ihtiyacı olan internet miktarı da değişmektedir. Birçok farklı kampanya bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hangi uygulamaları kullandığınız ve aylık internet ihtiyacınızı belirlemektir. Çünkü kampanyalarda internet miktarı arttıkça aylık ödenecek fatura da artmaktadır. İhtiyacınız olandan fazla internet almanız fazla ücret ödemeniz anlamına gelmektedir.

En sık kullanılan uygulamalar olan Youtube, Instagram, Whatsapp, Facebook kullanım sürenize bağlı olarak kampanyada belirtilen internet miktarına göre değişmektedir. Bu uygulamalar içinde en çok interneti Youtube ve en az interneti Whatsapp harcamaktadır. 

Size uygun kampanya seçilirken Youtube, Facebook, Instagram ve Twitter kullanımı için ayrı internet tanımlanabilmektedir. İnternet paketinizin belli bir bölümü sosyal medya için kullanılmaktadır. Diğer kalan bölümü de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu tür ayrıntılara ile de internette doya doya vakit geçirebilirsiniz. Her kampanya için farklı bir özellik bulunmaktadır.

Hattınızın 4,5 G olması da önemlidir. G seviyeleri arttıkça internet hızı artmakta ve dolayısıyla internet daha çabuk bitmektedir. İhtiyacınız olan miktar kadar kullanım hızı da mobil internet kampanyalarını seçerken önemli bir noktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.