Bedava internet

Turkcell Turbo+ Plus Paketi 6 GB internet 1000 dakika

03 Eylül 2019
Turkcell Turbo+ Plus Paketi 6 GB internet 1000 dakika

Turkcell faturalı’da Zengin içerikli Turbo+ Plus Paketi ile Turkcell Uygulamalarının ve internetin sınırsız dünyasının keyfini sürün. Bu tarifeyi satın alan abonelere Turkcell uygulamalarında geçerli bedava internet hakları da tanımlanır.

Tarifeye aylık abonelik yapan abonelere 3 GB internet tanımlanır. Yıllık taahhüt veren müşterilere ise katlama kampanyası ile 6 GB internet kampanya süresince tanımlanacaktır.

Operatörüne ait en güncel kampanyaları kullanarak hediyeler alabilmek için alt kısımdaki mavi resim’li başlığa giriş yap.

Turkcell Turbo Plus Paketi

Turbo+ Plus tarifesi ile paketindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplamda 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet haklarını her ay kullanabilirsiniz.

Turbo+ Plus paketi (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma sözünüz karşılığında ana tarifenizdeki internetiniz ikiye katlanır.

Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata geçmeniz ya da kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanacağın 20 GB paketi aktif olur. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 defa alınabilir.

Bu tarifeden belirli paketlerde olan ve belirli kriterleri sağlayan aboneler yararlanabilirler. Detayları müşteri temsilcisini arayarak sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Turbo+ Plus Paketi Nasıl Yapılır?

TPLUS yazıp 2200’a göndererek tarifeye katılabilirsiniz. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayarak ya da Cep Merkezlerinden de bu tarifeye geçiş yapabilirsin.

Tarifenin aylık ücreti 64,90 TL’dir.

Turkcell tarifeleri ve kampanyaları hakkında bilgiler almak için Turkcell kategorisini ziyaret edin. Sayfa bildirimlerini kabul ederek operatör yeniliklerinden haberdar olabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.