Bedava internet

Turkcell Turbo+ Star Paketi

21 Ağustos 2019
Turkcell Turbo+ Star Paketi

Faturalı hat kullanan bir çok kişinin seçtiği paketlerden biri de Turbo+ Star tarifesidir. Bu tarifede kampanyasız kullanım yaparsanız 4 gb internet, kampanyalı yani taahhüt verirseniz her ay 8 gb internet kullanırsınız.

Yıllık abonelik yapıldığında katlama kampanyası ile tarifenin interneti ikiye katlanarak her ay 8 gb internet kullanmanıza olanak sağlanır. Paketin taahhütlü ve taahhütsüz fiyatı aynıdır. Tek fark taahhütsüz kullandığınızda sadece 4 GB internet hakkınızın olması.

Turbo+ Star Tarifesi

Turbo+ Star Kampanyası ile tarifenizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca her ay aylık 8 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet paketi kullanabilirsin.

Turbu+ Star Paketi Faydalar

Faydalar
  • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
  • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
  • lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Bu fırsat ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata geçmeniz ya da kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız halinde ilk ay kullanabileceğin 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 defa alınabilir.

Turbo+ Star Paketi Nasıl Yapılır?

  • TSTAR yazıp 2200’a göndererek kampanyaya hemen katılabilirsin. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da internetten de bu tarifeye geçiş yapabilirsin.
  • Faturalı bir tarifedir.
  • Paket fiyatı 74,90 TL’dir.
  • Tarife haklarınız her fatura kesiminde tekrar hattınıza yüklenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.