Bedava internet

Turkcell Yeşil Beyaz 32 GB Platinum Tarifesi

17 Eylül 2019
Turkcell Yeşil Beyaz 32 GB Platinum Tarifesi

Turkcell Yeşil Beyaz 32 GB Platinum Tarifesi. Yeşil Beyaz tarifeler arasında en bol içeriğe sahip tarifedir. Bu tarife ile 1 ayda 32 GB cepten mobil internet kullanabilirsiniz.

Turkcell’li Bursalıların seçebileceği bu tarifeler ile Bursaya gönül verenler bir çok avantajdan da yararlanabiliyorlar. Güncel kampanyalardan da faydalanarak hemen hemen her hafta bedava internet fırsatlarından yararlanmaktalar. Güncel kampanyalara erişmek için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.

Turkcell Yeşil Beyaz 32 GB Platinum

Yeşil Beyaz 32GB Platinum

PaketİçerikYıllık Abonelik Ücreti
Yeşil Beyaz 32GB Platinum32 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 2000 DK + 1000 SMS145,91 TL

Bu tarifede 1 yıl kalacağınıza dair söz yani taahhüt verirseniz indirimli fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Eğer taahhüt vermezseniz indirimsiz paket ücreti geçerli olur.

Turkcell ile Bursalıların hattı Bursa Mobile

Bursalılara ve Bursa’ya gönül verenlere Bursa Mobile’da iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra zengin içerik ve servisler dünyasının kapıları açılıyor!

  • Goller Cepte
  • Çalarken Dinlet
  • BİP
  • fizy
  • TV+
  • Ücretsiz Bursa Mobile Arama Kampanyası
  • Lifebox: 100 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı kullanabilirsiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz 32 GB Platinum Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Bursa Mobile dünyasına size en yakın Turkcell bayilerinden 0516’lı hat alarak katılabilirsiniz. Mevcutta 0516’lı hat sahibiyseniz YESILBEYAZ 32GB yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik kampanyasına katılabilirsiniz.

Mobil İnternetle Oyun Oynanır Mı?

Mobil internet kendi içinde farklı kategorileri bulunan bir alandır. Kullanıcılar operatörlerinin sağlamış oldukları kampanyalar üzerinden akıllı cep telefonlarına mobil internet paketleri tanımlatabilmektedir. Bu sayede internet erişimleri istenen her yere taşınabilmektedir. Ancak bilindiği üzere mobil cihazlar yoğun bir şekilde oyun oynamak için kullanılmaktadır. Üstelik oyunların büyük bir bölümü internet bağlantısı olmadan çalışmamaktadır. Peki, mobil internetle oyun oynanır mı? Bu sorunun yanıtı olumludur. Çünkü mobil cihazlarda internet bağlantısının bulunması oyunların açılabilmesi için yeterli gelmektedir.

Hangi Oyunlar Mobil İnternetle Oynanır?

Bireylerin mobil internet kullanımı ile istedikleri oyunlara giriş yapmaları mümkündür. Bu neden yüzünden oyun sistemlerini zekâ, strateji ya da savaş olarak ayırmak doğru değildir. Yapılması gerekli olan ayrım oyunların internet yeme hızına göre gerçekleştirmelidir. Bazı oyunlar internet paketlerinin kısa süre içerisinde tükenmesine yol açmaktadır. Özellikle oyun güncellemelerinin mobil verileri ile yapan kullanıcılar bu sıkıntı ile neredeyse anında karşı karşıya kalmaktadır. Sorunsuz oyun girişleri için oyun seçimleri internet kullanım hızına göre belirlenmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.