Bedava internet

Turkcell Yeşil Beyaz 4 GB Tarifesi

25 Eylül 2019
Turkcell Yeşil Beyaz 4 GB Tarifesi

Turkcell Yeşil Beyaz 4 GB Tarifesi sadece Bursamobile kullanıcılarının yararlanabileceği bir tarifedir. Tarife ile ekstra bir çok mobil uygulama özelliğine de sahip olursunuz.

Turkcell ile Bursa Mobile’dan Bursalılara ve Bursa’ya gönül verenlere özel zengin servis ve içeriklerle dolu Yeşil Beyaz Faturalı Paketleri. Tarife içeriği ve yıllık abonelik ücreti alt kısımdaki tabloda belirtilmiştir.

PaketİçerikYıllık Abonelik Ücreti
Yeşil Beyaz 4GB4 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 750 DK + 1000 SMS46,25 TL

Turkcell Yeşil Beyaz 4 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  1. Bursa Mobile dünyasına size en yakın Turkcell Mağazalarından 0516’lı hat alarak katılabilirsiniz. Mevcutta 0516’lı hat sahibiyseniz YESILBEYAZ 4GB yazıp 2200‘a göndererek yıllık abonelik kampanyasına katılabilirsiniz.
  2. Faturalı bir tarifedir.

Tarife hakkında daha fazla bilgi almak için Turkcell Müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Hayatımızı Kolaylaştıran İnternetin Faydaları

Bilgiye ulaşabilmenin en kolay yolu internettir. Gelişen teknoloji sayesinde bilgisayarlarımızdan cep telefonlarımıza kadar pek çok cihaz üzerinden bağlanılmaktadır. Aradığınız soruların cevaplarını kısa bir sürede bulunmaktadır. E-mail, iş hayatınız ile ilgili pek çok işi istediğiniz her yerden yapabilme imkanı sunmaktadır. Birbirine uzak iki yerin iletişim kurabilmesini sağlamaktadır.

Bunların yanında oturduğunuz yerden alışveriş yapabilme imkanı sağlamaktadır. Cep telefonlarına kuracağınız uygulama ve web sayfasından rahatlık ile yapabilirsiniz. Banka işlemlerinizi bankaya gitmeden ya da ATM sırası beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya, hayatımızın önemli parçaları arasındadır. Facebook, Twitter, Instagram hesaplarınıza girebilir gelişen olayları, sevdikleriniz ile ilgili pek çok şeye ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden mesajlaşabilir ve görüntülü konuşabilirsiniz. Takip ettiğiniz bir dizi ya da izlemek istediğiniz bir filmi internette bulup izleyebilirsiniz. Ayrıca dizilerde izleyemediğiniz bölümleri internette bulup izleyebilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile pek çok mobil uygulamada geliştirilmektedir. Bu uygulamalar eğitim, genel kültür, dil becerilerini geliştirme gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. İnternet üzerinden çalışan bu uygulamalar sayesinde kişisel gelişime katkısı bulunmaktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.